Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal

Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal

Organizator FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl, który odbędzie się w dn. 15–16 września 2021 r. w warszawskim EXPO XXI, podał wyniki towarzyszącego wydarzeniu konkursu o Złoty Medal. Jego celem jest wyróżnienie innowacyjnych produktów, maszyn i oprogramowania, jakie firmy będą prezentować podczas targów.

O wyborze danej innowacji decydowały takie cechy jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjne technologie lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka. Wszystkie nagrodzone zgłoszenia można zobaczyć TUTAJ.
W skład jury konkursowego weszli przedstawiciele i specjaliści z rynku reklamy i poligrafii: Ewa Woch (wiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.), Jolanta Ziemniak-Ronke (redaktor naczelna miesięcznika „Świat DRUKU”), Beata Pyś-Skrońska (zastępca dyrektora Polskiej Izby Opakowań), Mirosław Pawliński (redaktor naczelny „Świata Poligrafii”), Łukasz Łukasiewicz (redaktor naczelny portalu Signs.pl), Jacek Stencel (prezes Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego) oraz Robert Załupski (dyrektor generalny OOH magazine – organizatora wydarzenia i konkursu).
Targom FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – publikacji o rynku poligrafii reklamowej oraz opakowań i druku etykiet, wraz z katalogiem targowym. Po raz 13. odbędzie się również konkurs na najlepsze display’e reklamowe. Podczas wydarzenia profesjonalne jury wybierze najlepsze POS-y w 14 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Display’e kartonowe, Motoryzacja, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS Event, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo i Pets POS. W tegorocznej edycji nie było zgłoszeń w kategoriach: Elektronika, Display’e naladowe, Finanse, Farmacja. POS, który otrzyma największą liczbę punktów od jury, zostanie wyróżniony nagrodą Grand Prix.
W gronie jurorów konkursu POS Stars 2021 znaleźli się: Karolina Karolczak (Sodexo Benefits and Rewards Services Polska), Andrzej Zdanowski (doświadczony praktyk, trener biznesu, autor książek), Anna Hacuś (agencja PR BeSpoke PR), Łukasz Gumowski Creative Partner (agencja Plej), Łukasz Murawski (doradca, wykładowca, autor), Maciej Tyran (38 Content Communication).
Szczegółowe informacje o targach oraz formularz do bezpłatnej rejestracji na stronie festiwaldruku.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.