Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Zagłosujmy na młode talenty

Zagłosujmy na młode talenty

Do 15 sierpnia br. można wziąć udział w otwartym publicznym głosowaniu w najnowszej edycji konkursów Pro Carton Young Designers Award (młodzi projektanci tworzą zrównoważony projekt opakowania z tektury) i Pro Carton Student Video Award (konkurs na wideo poświęcone tematyce związanej z tekturą falistą i litą). Finał rywalizacji zaplanowano 21 września br. podczas uroczystej gali w Sewilli.

Jak informuje organizator – Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych Pro Carton, do tegorocznej edycji konkursu Pro Carton Young Designers Award nadesłano ponad 830 zgłoszeń z uczelni z całej Europy. Do finału zakwalifikowano 24 projekty opakowań kartonowych. Aby zagłosować, należy zapoznać się z pracami na stronie www.procarton.com/awards/pro-carton-young-designers-award/pro-carton-young-designers-award-2023/public-vote/ i wybrać najlepszy projekt.

Do nagrody Pro Carton Student Video Award zostało nominowanych osiem kreatywnych filmów promujących branżę tektury. Są one dostępne pod adresem: www.procarton.com/awards/pro-carton-student-video-award/2023-2/public-vote/.

„Poziom zgłoszonych prac, zarówno do konkursu Pro Carton Young Designers Award, jak i Pro Carton Student Video Award pokazuje, że przyszłość naszej branży jest w dobrych rękach. Jurorzy poprzedniej edycji – reprezentujący cały łańcuch wartości tektury – mieli niezwykle trudne zadanie. Rzeczywiście, wielu projektantów stworzyło nowatorskie i funkcjonalne opakowania, które mogłyby zostać wykorzystane komercyjnie. A filmy, które otrzymaliśmy, wykazały wielkie umiejętności opowiadania historii przy użyciu kreatywnych technik w celu promowania kluczowych przesłań dotyczących tektury” – powiedział Winfried Muehling, szef marketingu i komunikacji w Pro Carton i członek jury.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.