Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Wystartowała 23. edycja konkursu Złoty Gryf

Wystartowała 23. edycja konkursu Złoty Gryf

Do 30 września 2023 r. można przysyłać prace na organizowany przez Polską Izbę Druku konkurs Złoty Gryf, którego celem jest wyłonienie najlepszego pod względem jakości wykonania produktu poligraficznego. Konkurs ma charakter otwarty. Zostanie laureatem tej rywalizacji jest równoważne z certyfikatem najwyższej jakości produkcji. Zwycięzcy otrzymują statuetkę Złotego Gryfa wraz z prawem używania znaku graficznego na blankiecie firmowym oraz prawem do zamieszczenia go na swoich wyrobach. Prace można zgłaszać w 17 kategoriach.

Są to: produkt jedno- lub wielobarwny w oprawie prostej; produkt jedno- lub wielobarwny w oprawie złożonej; kalendarz; czasopismo wielobarwne; opakowanie z nadrukiem z tektury litej; opakowanie z nadrukiem z tektury falistej; opakowanie giętkie z nadrukiem; opakowanie z nadrukiem z materiałów alternatywnych; etykieta; wielkopowierzchniowy produkt reklamowy z nadrukiem; produkt informacyjno-reklamowy z nadrukiem; produkt tekstylny z nadrukiem; innowacyjny produkt z nadrukiem; ponadto: Uczniowski Gryf, Młody Gryf, Mistrzowski Gryf i Zielony Gryf.

W każdej kategorii komisja wyłoni maksymalnie pięć prac nominowanych do nagrody. Prace konkursowe będzie oceniać komisja złożona z przedstawicieli następujących instytucji: Instytut Mechaniki i Poligrafii PW, Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego, Polska Izba Książki, Izba Wydawców Prasy, Sekcja Poligrafów SIMP, Zrzeszenie Polskich Fleksografów oraz Polska Izba Druku. Komisja zakończy ocenianie prac w październiku 2023 r.

Laureaci konkursu otrzymają statuetki Złotego Gryfa oraz prawo użytkowania znaku graficznego Złoty Gryf na blankiecie firmowym, jak również prawo zamieszczania na swoich wyrobach sentencji: „Drukarnia jest laureatem konkursu Złoty Gryf 2023”.

Pełny regulamin konkursu znajdą Państwo TUTAJ, zaś kartę zgłoszenia TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.