Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Wiosenne promocje w Duplo Polska

Wiosenne promocje w Duplo Polska

Specjalną wiosenną ofertę promocyjną dla wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami introligatorskimi przygotowała firma Duplo Polska. Trwa ona przez dwa miesiące – kwiecień i maj. Obejmuje zarówno urządzenia z bogatego portfolio tego dostawcy urządzeń introligatorskich, jak i materiały eksploatacyjne.

Wiosenna promocja firmy Duplo Polska dotyczy urządzeń: Docucutter DC-645, Docucutter DC-615Pro oraz automatycznej bigówki Duplo DC-445.
Pierwsze z urządzeń – Docucutter DC-645 – to unikalna, innowacyjna i wielofunkcyjna maszyna umożliwiająca realizację wielu zadań: cięcie wzdłużne, poprzeczne, obcinanie, bigowanie w jednym przebiegu oraz perforowanie. Jest odpowiednim narzędziem do produkcji wizytówek, pocztówek, ulotek, okładek na płyty CD i DVD, a także wszelkiego rodzaju broszur i materiałów marketingowych. Doskonale radzi sobie, jak zapewnia producent, również z mankamentami, które mogą towarzyszyć produkcji cyfrowej – separujący nóż powietrzny zainstalowany w podajniku eliminuje problemy z nagromadzonymi ładunkami elektrostatycznymi. Dodatkowo system podawania z separacją zastosowany w maszynie wyróżnia się ultradźwiękowym wykrywaniem podwójnych arkuszy, co znacznie redukuje ilość odpadów. Arkusze są pojedynczo podawane od góry stosu, dzięki czemu eliminowane są wszelkie zarysowania i ścieranie się druku. Docucutter DC-645 jest urządzeniem prostym w obsłudze. Standardowo zapamiętuje 80 różnych zadań, które są rozpoznawalne dzięki wykorzystaniu kodów kreskowych, pozwalających na identyfikację parametrów zadania. Dodatkową zaletą urządzenia jest to, że wszystkie jego ustawienia mogą być regulowane automatycznie, co znacznie przyśpiesza jego obsługę. Ponadto Docucutter DC-645 automatycznie reguluje i koryguje problem przesunięcia obrazu, za każdym razem pozycjonując miejsca obcinania, rozcinania i bigowania w zamierzonej pozycji, wyrównując ją do obrazu, a nie do arkusza.
Kolejne z urządzeń objętych promocją to Docucutter DC-615 Pro, automatyczny system, który umożliwia wykonanie trzech procesów introligatorskich w jednym przebiegu. Dzięki możliwości podłączenia z komputerem PC lub Mac programowanie prac odbywa się w nim szybko i sprawnie. Automatyczne ustawienia gwarantują oszczędność czasu oraz szybkie i precyzyjne działanie. W pamięci maszyny można zapisać 80 najczęściej wykonywanych zadań i przywołać je w dowolnym momencie. Zadania mogą być zapisywane z poziomu komputera lub też bezpośrednio w DC-615 Pro. Powietrzny nóż separujący rozdziela podawane arkusze i ściąga z nich ładunki elektrostatyczne nagromadzone podczas drukowania. Zainstalowana w urządzeniu kamera pozwala na odczyt znacznika „register mark” nanoszonego w fazie projektowania, dzięki któremu korygowany jest problem przesunięcia obrazu powstałego podczas drukowania. DC-615 Pro znakomicie – podobnie jak Docucutter DC-645 – radzi sobie z mankamentami druku cyfrowego.
Bigówka DuCreaser DC-445 to urządzenie zaprojektowane z myślą o kolorowych wydrukach cyfrowych, ale odpowiednie również do prac offsetowych, drukowanych na grubszych mediach czy też uszlachetnianych. Znajduje zastosowanie przy produkcji broszur, okładek do książek, okładek płyt CD/DVD, ulotek, pocztówek, zaproszeń, menu, mailingów. Wszystkie ustawienia odbywają się tu automatycznie, programowanie prac cechuje dokładność do 0,1 mm. Istnieje również możliwość takiego ustawienia maszyny, aby mogła ona podczas bigowania skorygować problem przesunięcia obrazu powstałego w druku cyfrowym. Bigówka zapamiętuje 30 zadań zaprogramowanych przez operatora, dzięki czemu w każdej chwili można uruchomić dowolne zadanie bez konieczności jego wprowadzania na nowo. Dostępne opcje poszerzające funkcjonalność urządzenia to: powietrzny nóż separujący do podawania prac, moduł detekcji podwójnego pobrania arkuszy, moduł perforacji i cięcia wzdłużnego. Ta ostatnia opcja stanowi proste rozwiązanie dla aplikacji takich jak np. produkcja okładek do płyt CD.

Oprócz promocji na urządzenia firma Duplo Polska przygotowała specjalny wiosenny rabat na materiały eksploatacyjne znajdujące się w jej ofercie. W kwietniu i maju można je kupić ze zniżką 10%. Promocja obejmuje farby i matryce do powielaczy cyfrowych oraz zszywki i drut do broszurowania. Szczegóły oferty – na stronach firmy. Więcej można będzie dowiedzieć się na ten temat także podczas Dni Otwartych Duplo Polska (24–25 kwietnia br. w siedzibie firmy).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.