Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / W poszukiwaniu wartościowej literatury współczesnej

W poszukiwaniu wartościowej literatury współczesnej

Wystartował plebiscyt Vivelo Book Awards, w ramach którego wydawcy mogą zgłaszać swoje propozycje do rywalizacji promującej szeroko pojętą literaturę współczesną. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca br. w kategoriach: literatura obyczajowa; literatura sensacyjna, kryminalna i thriller; literatura faktu oraz najlepsze tłumaczenie. Oprócz tego wybrani zostaną również laureaci w kategoriach: wydawca roku, najlepsza okładka oraz nowe technologie (ebook, audiobook i słuchowisko).

Wyróżnienia powędrują do szeroko rozumianych twórców literatury współczesnej, których prace zostaną najwyżej ocenione przez powołanych do jury ekspertów. Spośród wielu różnorodnych propozycji wybranych zostanie kilkanaście zasługujących na szczególną uwagę. Gala Vivelo Book Awards 2023, na której nastąpi oficjalne wręczenie nagród, odbędzie się 18 maja br. w Hotelu Bellotto w Warszawie, w ramach Targów Książki i Mediów Vivelo. Z pewnością czeka nas wiele emocjonujących momentów podczas tego wyjątkowego wydarzenia, które stawia na szeroką promocję literatury, w niełatwych dla kultury czasach.

Transmisję z uroczystości będzie można obejrzeć także w mediach społecznościowych, bowiem organizatorom zależy na szerokiej promocji najlepszych twórców i pozycji książkowych. Wydawcy, którzy chcą zgłosić swoich kandydatów w wybranych kategoriach, powinni dostarczyć wypełniony formularz w wersji elektronicznej, wraz z notką o tytule. Szczegóły, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin rywalizacji dostępne są na stronie plebiscytu.

Pierwsza edycja plebiscytu zorganizowana została w ramach Targów Książki i Mediów Vivelo, które w dn. 18–21 maja br. odbędą się na Stadionie PGE Narodowym. W tych dniach wielbiciele książki tradycyjnej spotkają się z fanami, nowymi technologiami audio i wideo. Szykuje się wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli kultury i poszukiwaczy dobrej jakości rozrywki. Wielkie święto książki i nowych mediów okraszone będzie kilkudziesięcioma wydarzeniami dodatkowymi: pokazami i warsztatami, które odbędą się pod hasłem #ŁączyNasKsiążka.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.