Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Promocja CorelDRAW Graphics Suite X6

Promocja CorelDRAW Graphics Suite X6

Firma Corel ogłosiła promocję ze zniżką na pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6. Nabywcy pełnej standardowej wersji najnowszego sztandarowego pakietu firmy Corel są uprawnieni do zwrotu w wysokości 405 zł. Promocja trwa do 31 stycznia br. (włącznie).

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 to wszechstronne rozwiązanie, które dzięki doskonałym narzędziom do tworzenia grafiki wektorowej, składu stron, rysowania, trasowania, profesjonalnej edycji zdjęć i zaawansowanego projektowania witryn internetowych nadaje się do pracy nad wszelkiego rodzaju projektami graficznymi. Dzięki pakietowi CorelDRAW użytkownicy uzyskują wszystko, co niezbędne do wyrażania swoich pomysłów i dysponują praktycznie nieograniczonymi możliwościami twórczymi. Ponadto otrzymują jeszcze więcej wartościowych dodatków.
Aby skorzystać z promocji ze zniżką na pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6, wystarczy kupić pełną standardową wersję pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6 u jednego z autoryzowanych sprzedawców firmy Corel lub w sklepie internetowym firmy Corel pod adresem www.corel.com. Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 2400 złotych, bez podatku VAT.
Kraje objęte promocją: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Polska, Holandia, Belgia, Czechy, Słowacja, Finlandia, Szwecja i Irlandia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.