Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Poznaliśmy skład jury konkursu Global Flexo Innovation Awards

Poznaliśmy skład jury konkursu Global Flexo Innovation Awards

Ogłoszono skład jury tegorocznej edycji organizowanego przez firmę Miraclon konkursu Global Flexo Innovation Awards. Zasiądzie w nim osiem wpływowych osób z branży fleksograficznej i ekspertów technicznych, którzy dysponują ogromnym doświadczeniem w zakresie każdego segmentu fleksograficznego procesu tworzenia opakowań. Jak zapewnia organizator, fachowa wiedza jurorów gwarantuje rzetelną ocenę wszystkich uczestników w zakresie kreatywności, przejścia od innego procesu druku do fleksografii, wydajności procesu produkcyjnego oraz dbałości o aspekt ekologiczny druku. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu rozpocznie się we wrześniu 2020 r.

W skład niezależnego jury tegorocznego konkursu wejdą: Laurel Brunner (Wlk. Brytania), konsultant i dziennikarz firm Digital Dots, Verdigris i Spindrift; Matthew Daniels (Wlk. Brytania), kierownik ds. innowacyjności grafiki w firmie Unilever; Stefano d’Andrea (Włochy), ekspert w dziedzinie grafiki przemysłowej; Kai Lankinen (Finlandia), partner wykonawczy i współwłaściciel firmy Marvaco Ltd; Sebastian Longo (Argentyna), prezes i dyrektor zarządzający firmy Fotograbados Longo S.A; Ken McGuire (USA), pracownik naukowy w firmie Procter & Gamble; Jason Goode (Australia), kierownik ds. opakowań w firmie Reece Group; oraz dr Chip Tonkin (USA), prezes działu komunikacji graficznej w Sonoco Institute of Packaging Design & Graphics. Na czele jury stanie Christopher Horton, były starszy wiceprezes firmy Southern Graphics Systems (SGS), który zasiadał już w jury w pierwszej edycji konkursu w 2018 r.

Emma Schlotthauer, dyrektor ds. marketingu w Miraclon, komentuje: „Na globalnym rynku druku fleksograficznego jest wiele innowacyjnych firm, które wprowadzają udoskonalenia technologiczne w całym procesie produkcyjnym, nawet w tak wyjątkowych czasach, jak obecne. W firmie Miraclon tym bardziej chcemy uhonorować talent i innowacyjność w branży, która napędza druk fleksograficzny. Dlatego w tym roku organizujemy drugą edycję konkursu Global Flexo Innovations Awards, aby zaprezentować firmy, które za pomocą fleksografii poszerzają horyzonty swojej działalności. Przyznając nagrody, nie tylko je wyróżniamy i opowiadamy ich inspirujące historie, ale także komunikujemy ze sobą podobnie myślące osoby, aby tworzyć cenną ogólnoświatową sieć kontaktów. Bardzo nas cieszy możliwość wzmocnienia tej sieci za pomocą tegorocznego programu nagród. Bez niezależnego jury konkurs nie mógłby się odbyć. Z przyjemnością witamy w gronie sędziów dziewięciu jurorów, z których każdy ma bogate doświadczenie i niepowtarzalne spojrzenie na branżę. Razem mają doskonałe kwalifikacje do wskazania uczestników mających największy wpływ na cały łańcuch wartości opakowań. Chętnie poznamy ich opinię i wyłonionych zwycięzców”.

Celem zorganizowanego po raz pierwszy w 2018 r. konkursu Global Flexo Innovation Awards jest wyróżnienie firm stojących na czele transformacji branży druku fleksograficznego. Poza jakością druku i kwestiami technicznymi, które prawdopodobnie odegrają główną rolę, uczestnicy mają za zadanie zademonstrować, jak w ich autorskim podejściu druk fleksograficzny i technologia Kodak Flexcel NX zostały wykorzystane do osiągnięcia wyjątkowych wyników w całym procesie produkcyjnym, od projektu do gotowego opakowania.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.