Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Poznaliśmy laureatów 12. edycji konkursu Strefa Studenta

Poznaliśmy laureatów 12. edycji konkursu Strefa Studenta

Podczas wrześniowych targów Packaging Innovations miała miejsce prezentacja finałowych prac zgłoszonych przez młodych projektantów opakowań do 12. edycji konkursu Strefa Studenta oraz ogłoszenie laureatów rywalizacji. W tym roku stanęło do niej rekordowo wielu – niemal stu – początkujących twórców, a ich zadaniem było opracować projekt opakowania lub etykiety, prezentując go w jednej z trzech kategorii: Funkcjonalność i forma, Szata graficzna lub Wrażenie. Kto zwyciężył?

Jury w składzie: Dariusz Chwierut – dyrektor marketingu Wawel SA, dr Joanna Jurga – projektantka produktu i przestrzeni, pracownik naukowy Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, Magdalena Korczyńska – zastępca redaktor naczelnej i sekretarz redakcji miesięcznika „Świat DRUKU”, Krzysztof Skrobot – dyrektor biura Polskiej Izby Fleksografów, Beata Pyś-Skrońska – dyrektor biura Polskiej Izby Opakowań oraz Beata Wielgat – przedstawicielka wydawcy magazynów „Poligrafika” i „Opakowanie” zdecydowało, iż nagrody w poniższych kategoriach otrzymali:

- kategoria Wrażenie: Emilia Biernat – opakowania na czekoladę dla krwiodawstwa;

- kategoria Funkcjonalność i forma: Tycjan Twardowski – StackBox: projekt uniwersalnego pudełka na obuwie sportowe;

- kategoria Szata graficzna: Aleksandra Kułakowska – Choco xperience.

Dodatkowo przyznano wyróżnienie wystawców, które przypadło Monice Szpak za projekt serii opakowań leków dostępnych bez recepty:

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.