Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Poznaliśmy finalistów konkursu Global Label Awards 2023

Poznaliśmy finalistów konkursu Global Label Awards 2023

Jury konkursu Global Label Awards 2023 przekazało do publicznej wiadomości tzw. krótką listę nominacji, które powalczą o zwycięstwo w finale rywalizacji. Jej laureatów poznamy podczas uroczystej kolacji zaplanowanej w trakcie targów Labelexpo Europe w Brukseli (11–14 września br.). Organizowany od 2004 r. konkurs ma na celu wyłonienie i uhonorowanie rozwiązań przeznaczonych dla sektora etykiet i drukowanych opakowań, wyróżniających się innowacyjnością i doskonałością.

W skład tegorocznego jury wchodzą: Philippe Voet – prezes FINAT, Tim McDonough – przewodniczący TLMI, oraz redaktorzy trzech wydawnictw branżowych: Chelsea McDougall – „Labels & Labeling”, Greg Hrinya – „Label & Narrow Web” oraz Jean Poncet – „Etiq & Pack”.

Już teraz wiadomo, że zwycięzcą nagrody Label Industry Global Achievement jest Malcolm Rae. Poniżej lista pozostałych nominowanych (w porządku alfabetycznym). O nagrodę w kategorii Rising Star powalczą Tommy Schouten z Geostick oraz bracia Harry i Tom Baker z Baker Labels (to pierwsze wspólne zgłoszenie w historii konkursu). W nowej kategorii Team Award (nagroda zespołowa) nominacje otrzymały zespoły: twórcy bloga GSE InkConnection oraz członkowie projektu Mercian Labels „lights out”, w tym Screen, CERM, ABG i Esko.

Nagroda New Innovation jest przyznawana w dwóch kategoriach, dla firm różnej wielkości. W grupie firm zatrudniających ponad 300 osób nominacje otrzymały: Asahi Photoproducts, Dow i Lintec; wśród firm poniżej 300 pracowników w finale znalazły się: Cartes, GEW i Rotometal.

Do nagrody Sustainability nominowane są firmy: Fedrigoni Self-Adhesives, Lintec i UPM Raflatac, zaś w kategorii Converter of the Year rywalizować będą: Baker Label z Wielkiej Brytanii, Honsen Pte Ltd. z Singapuru i Pilot Italia z Włoch.

Andy Thomas-Emans, przewodniczący jury, powiedział: „Praca w komisji konkursowej była wspaniałym doświadczeniem. Mieliśmy okazję przyjrzeć się wielu innowacjom z różnych obszarów rynku, zaczerpnąć z energii zespołowej i zainspirować się potężnymi inicjatywami z zakresu zrównoważonego rozwoju, a wszystko to daje spójny obraz branży tętniącej życiem. W imieniu jurorów chciałbym podziękować wszystkim, którzy przesłali nominacje. Z niecierpliwością czekamy na chwilę, kiedy będziemy mogli ujawnić nazwiska zwycięzców oraz zwycięskie firmy na targach w Brukseli”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.