Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Laureaci rankingu drukarń Magazynu Literackiego „KSIĄŻKI”

Laureaci rankingu drukarń Magazynu Literackiego „KSIĄŻKI”

Fot. rynek-ksiazki.pl

Tradycyjnie jesienią redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” ogłasza wyniki rankingu najlepszych w Polsce drukarń dziełowych. Uroczyste wręczenie dyplomów – już po raz 18. – odbyło się podczas 26. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. W tej rywalizacji to wydawcy oceniają współpracę z rodzimymi zakładami drukarskimi.

Oddane głosy, przekładane następnie na punkty, recenzują pięć cech: jakość wykonywanej produkcji, terminowość realizowania zleceń, elastyczność na prośby i sugestie klienta, jakość kontaktów interpersonalnych oraz satysfakcja z zakresu świadczonych usług. W tegorocznej edycji rankingu wzięto pod uwagę 110 głosów oddanych na 23 drukarnie.

Wydawcy za najlepszą drukarnię uznali drukarnię Totem.com.pl. Ta nowoczesna drukarnia cyfrowa zajmująca się drukiem książek i akcydensów cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. „Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Drukujemy książki w każdym rodzaju oprawy z każdym możliwym uszlachetnieniem” – tak się reklamuje i najwyraźniej jest to klucz do sukcesu.

Na drugim miejscu uplasowała się drukarnia Opolgraf. Opolski zakład ma w rankingu stałe miejsce wśród medalistów. Aż siedem razy głosami wydawców zdobywał pierwsze miejsce i dyplom najlepszej drukarni w Polsce. Firma jest doceniana przez wydawców za komunikatywność, jakość i terminowość. Drukarnia specjalizuje się w wydrukach książek w oprawie broszurowej, twardej, ze spiralą, czasopism czy akcydensów, świadczy również usługi w zakresie wydruków wielkoformatowych na każdym materiale oraz usługi barwienia brzegów książek.

Trzecie miejsce w rankingu zajęła w tym roku Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca. Firma otrzymała najwyższe noty w każdej z pięciu kategorii. Skuteczność, czyli stosunek liczny zdobytych punktów do maksymalnych do zdobycia wynosi 100%. Krakowska drukarnia cieszy się u wydawców pełnym zaufaniem – pod względem rzetelności wykonywanych usług, jak i jakości, a co za tym idzie i lojalnością. Z niektórymi współpraca trwa bowiem nieprzerwanie od wielu lat.

W pierwszej piątce znalazły się również dwie drukarnie cyfrowe: Drukarnia Sowa i Drukarnia Azymut.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.