Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Głosowanie na najlepsze koncepcje opakowań

Głosowanie na najlepsze koncepcje opakowań

Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych Pro Carton poinformował, że otwarto publiczne głosowanie w dwóch europejskich konkursach na zrównoważony projekt opakowania z tektury – European Carton Excellence Award i przeznaczonym dla młodych twórców Pro Carton Young Designer Award. Głos można oddać do 26 sierpnia br. Finał konkursu zaplanowano 15 września podczas uroczystej gali w Krakowie.

Projekty nadesłane do rywalizacji European Carton Excellence Award, wybrane do publicznego głosowania, reprezentują to, co najlepsze w europejskim przemyśle kartonów składanych. Nominowano 24 koncepcje o szerokim zakresie zastosowań, które nadesłali znani w branży producenci, przetwórcy i projektanci. Jury podkreśla wysoki poziom prac, odznaczających się jakością i funkcjonalnością, a w kontekście finałowych projektów uwagę jurorów zwróciły innowacyjne podejście do projektowania opakowań i umiejętność przekazania konsumentom znaczenia przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych koncepcji opakowań.

Do tegorocznej edycji konkursu młodych talentów – Pro Carton Young Designers Award – nadesłano ponad 830 zgłoszeń z ponad 100 uczelni z całej Europy, bijąc rekord ustanowiony w 2021 r. Konkurs podzielono na cztery kategorie: opakowanie dla przemysłu spożywczego, opakowanie dla branży niespożywczej, twórcze wykorzystanie kartonu nie dla rynku opakowań oraz opakowanie kartonowe pomagające chronić środowisko. Także w tym konkursie jurorzy byli pozytywnie zaskoczenie wysokim poziomem zgłoszeń, ich kreatywnością i innowacyjnością. W otwartym głosowaniu na nagrodę publiczności bierze udział 25 wybranych przez jurorów projektów.

Aby zagłosować w obydwu konkursach, należy zapoznać się z pracami na stronie https://www.procarton.com/awards/. Każdy może zagłosować na obie nagrody, przy czym jedna osoba ma do dyspozycji trzy głosy, a na dany projekt może oddać głos tylko raz.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.