Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Głosowanie na najlepsze koncepcje opakowań

Głosowanie na najlepsze koncepcje opakowań

Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych Pro Carton poinformował, że otwarto publiczne głosowanie w dwóch europejskich konkursach na zrównoważony projekt opakowania z tektury – European Carton Excellence Award i przeznaczonym dla młodych twórców Pro Carton Young Designer Award. Głos można oddać do 26 sierpnia br. Finał konkursu zaplanowano 15 września podczas uroczystej gali w Krakowie.

Projekty nadesłane do rywalizacji European Carton Excellence Award, wybrane do publicznego głosowania, reprezentują to, co najlepsze w europejskim przemyśle kartonów składanych. Nominowano 24 koncepcje o szerokim zakresie zastosowań, które nadesłali znani w branży producenci, przetwórcy i projektanci. Jury podkreśla wysoki poziom prac, odznaczających się jakością i funkcjonalnością, a w kontekście finałowych projektów uwagę jurorów zwróciły innowacyjne podejście do projektowania opakowań i umiejętność przekazania konsumentom znaczenia przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych koncepcji opakowań.

Do tegorocznej edycji konkursu młodych talentów – Pro Carton Young Designers Award – nadesłano ponad 830 zgłoszeń z ponad 100 uczelni z całej Europy, bijąc rekord ustanowiony w 2021 r. Konkurs podzielono na cztery kategorie: opakowanie dla przemysłu spożywczego, opakowanie dla branży niespożywczej, twórcze wykorzystanie kartonu nie dla rynku opakowań oraz opakowanie kartonowe pomagające chronić środowisko. Także w tym konkursie jurorzy byli pozytywnie zaskoczenie wysokim poziomem zgłoszeń, ich kreatywnością i innowacyjnością. W otwartym głosowaniu na nagrodę publiczności bierze udział 25 wybranych przez jurorów projektów.

Aby zagłosować w obydwu konkursach, należy zapoznać się z pracami na stronie https://www.procarton.com/awards/. Każdy może zagłosować na obie nagrody, przy czym jedna osoba ma do dyspozycji trzy głosy, a na dany projekt może oddać głos tylko raz.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.