Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Fotolia by Adobe wspiera młode talenty

Fotolia by Adobe wspiera młode talenty

Trwają zapisy do kolejnej polskiej edycji konkursu Young Creatives Cannes. Bank zdjęć Fotolia by Adobe ponownie jest partnerem wydarzenia i wspiera młodych twórców. Young Creatives Integrated to konkurs organizowany przez Klub Twórców Reklamy. Skierowany jest do młodych osób specjalizujących się w marketingu, komunikacji oraz do studentów. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najzdolniejszych, najlepiej rokujących młodych twórców.

Konkursy Young Creatives dają możliwość zmierzenia się z wyjątkowymi briefami oraz weryfikacją przez utytułowanych ekspertów z branży. Prace są oceniane przez dyrektorów kreatywnych, strategów, reżyserów, designerów, fotografików. Kolejne edycje Young Creatives są okazją do wymiany doświadczeń i przestrzenią, w której swoje umiejętności prezentują najbardziej utalentowani młodzi ludzie. Co roku we wszystkich wydarzeniach Young Creatives bierze udział ponad 1000 osób z Polski.

„Zdjęcia, ilustracje i filmy znajdujące się w naszych kolekcjach są źródłem inspiracji dla twórców branży reklamy, promocji i projektowania graficznego z całego świata - w tym Polski. Jestem pewna, że dostęp do 72 milionów plików uwolni potencjał twórczy, którego efektem będą spektakularne i zaskakujące projekty, zwłaszcza, że każdy uczestnik otrzymuje od nas po 10 kredytów do prac konkursowych” – mówi Beata Jaroszewska, dyrektor ds. marketingu Fotolia by Adobe w Polsce.

„Uczestnicy konkursu na wymyślenie i stworzenie pracy mają zaledwie 24 godziny. Dobór zdjęć do projektu w niektórych kategoriach jest bardzo ważny, dlatego możliwość korzystania z zasobów Fotolia by Adobe jest dużym wsparciem w pracy nad projektami” – dodał Daniel Kuber, Project Manager Young Creatives.
Termin zgłoszeń konkursowych upływa 8 lutego br. Następnie rozpoczną się eliminacje w 7 kategoriach: Print, Film, Design, Cyber, PR, Clients, które potrwają do 13 marca br.
Nagrodą dla zwycięzców będzie udział w konkursie Young Lions podczas festiwalu w Cannes, w kategorii konkursowej odpowiadającej tematyką Kategorii, w której startowali w polskiej edycji Young Creatives.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.