Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Epson: wielofunkcyjne drukarki Wi-Fi ze zwrotem gotówki

Epson: wielofunkcyjne drukarki Wi-Fi ze zwrotem gotówki

Każdy użytkownik, który w lutym i w marcu br. kupi jedno z objętych promocją wielofunkcyjnych atramentowych urządzeń drukujących Epson wyposażonych w Wi-Fi może otrzymać zwrot części zapłaconej kwoty – do 85 do 350 zł, zależnie od modelu.

Promocją objęte są urządzenia: Epson Stylus SX440W,SX445W,SX535WD, Epson Stylus Office BX305FW Plus,BX320FW,BX535WD,BX630FW,BX635FWD,BX935FWD oraz Epson WorkForce WF-7515,WF-7525.
Wielofunkcyjne urządzenia drukujące Epsona wyposażone w Wi-Fi gwarantują użytkownikowi nie tylko wysoką jakość wydruków, ale i wygodę obsługi. Nowa usługa mobilnego, bezprzewodowego druku – Epson Connect oraz automatyczna konfiguracja Wi-Fi sprawiają, że konfigurowanie laptopów, smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych do bezprzewodowych wydruków jest bardzo proste, dokonuje się automatycznie.
Promocja obejmuje urządzenia z trzech rodzin: popularnej, dla użytkowników domowych (SX), biurowych (BX) oraz najnowszej rodziny, najbardziej ekonomicznych urządzeń WorkForce będących alternatywą dla urządzeń laserowych.
Warunkiem uzyskania zwrotu gotówki jest rejestracja zakupu na stronie: http://assets.epsoneurope.com/pl/q4cashback/

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.