Home / Czytelnia / Świat DRUKU - aktualny numer

Świat DRUKU - aktualny numer

Drodzy Czytelnicy,

lutowy numer „Świata DRUKU” tradycyjnie otwiera sekcja newsowa, a tuż za nią Michael Ryan – szef FESPA Global Print Expo – zachęca do udziału w targach; publikujemy również krótki przegląd oferty wystawców. Lwią część tego wydania zajmuje tematyka cyfrowego druku wielkoformatowego, w tym także druku UV. Piszemy m.in. o personalizacji, możliwościach wykorzystania maksymalnych przestrzeni barwnych maszyn cyfrowych i korzyściach, jakie z tego tytułu może odnieść drukarnia; jak druk wielkoformatowy sprawdza się w reprodukcji fotografii. Kolejnym tematem, który poruszamy w tym numerze, jest zarządzanie produkcją poligraficzną na każdym jej etapie: od przygotowania do druku, poprzez druk, aż po obróbkę końcową. Z naszych artykułów dowiedzą się Państwo, co kryje się pod kryptonimem G7+, jakie korzyści przynosi automatyzacja przygotowalni form drukowych, jak pracują systemy zarządzania jakością nadruków wykonanych w technice fleksograficznej. Ponadto w numerze co nieco o przeszłości (kroju pisma Grohman Grotesk) i przyszłości (etykietach drukowanych… światłem), zastanawiamy się też, gdzie szukać inspiracji na rozwój drukarni. Nie zabraknie obszernej relacji z targów RemaDays Warsaw oraz refleksji nad tym, co przyniosą najbliższe miesiące – przemyśleniami na ten temat dzielą się szefowie branżowych izb gospodarczych i stowarzyszeń: PID, PIF, PIO i PSSiDC.

Inspirującej lektury!

Czytaj >>>

  • Obecnie 4,5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4.339623/5 (53 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.