Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zarejestruj się na FestiwalDruku.pl

Zarejestruj się na FestiwalDruku.pl

Fot. festiwaldruku.pl

Trwa rejestracja dla zwiedzających na wrześniowe targi FestiwalDruku.pl. Dla przedstawicieli branży rejestracja jest bezpłatna, formularz jest dostępny na stronie internetowej organizatora. W dniach 9–10 września br. w EXPO XXI Warszawa zaprezentują się m.in. dostawcy mediów i maszyn dla branży reklamy i poligrafii. Równolegle z FestiwalDruku.pl odbywają się targi FestiwalMarketingu.pl. Obydwa wydarzenia są skierowane wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży.

Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.
Świat DRUKU jest partnerem medialnym targów.

Jak podkreśla Monika Opałka, dyrektor sprzedaży FestiwalDruku.pl, biznes potrzebuje spotkań. „Nie ukrywamy, że ostatnie miesiące dla nas jako organizatora targów, były okresem niepewności i wątpliwości. Research przeprowadzony przez nas wśród wystawców, jak i zwiedzających daje nam jednak jasny sygnał z rynku - branża potrzebuje spotkania w profesjonalnej przestrzeni, powrotu do prowadzenia biznesu i rozmowy z klientami oraz kontrahentami. Biznes rodzi się na targach, szczególnie w naszej branży. Narzędzia do komunikacji online, tak ostatnimi czasy pomocne w kontakcie z klientami czy dostawcami, nie są w stanie zastąpić kontaktu face to face, możliwości obejrzenia produktów czy zobaczenia na żywo maszyn" – wyjaśnia Monika Opałka.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.