Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / XX Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Papiernicza Progress

XX Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Papiernicza Progress

Stowarzyszenie Papierników Polskich, organizator Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Papierniczej Progress, organizuje jubileuszową edycję wydarzenia. Odbędzie się ono w dn. 20–22 września 2022 r. w Hotelu Andel’s w Łodzi; w ubiegłym roku z powodu pandemii konferencję odwołano.

Jubileuszowa, XX Konferencja i Wystawa Papiernicza Progress 2022 koncentrować się będzie na następujących zagadnieniach: biogospodarka, gospodarka cyrkularna, ekoprojektowanie i efektywność wykorzystania zasobów; efektywność energetyczna; główne czynniki kształtujące rozwój przemysłu papierniczego na świecie – globalizacja, ochrona środowiska i klimatu, zastosowanie technologii informatycznych; tendencje i innowacje na rynku surowców, papieru i tektury; najnowsze technologie wytwarzania mas włóknistych, papieru i tektury; surowce i środki pomocnicze do produkcji mas włóknistych i papieru – drewno i surowce niedrzewne, makulatura, wypełniacze, pigmenty, kleje i inne; maszyny i urządzenia; nowe technologie i urządzenia do produkcji opakowań z tektury falistej; jakość papieru i wyrobów z papieru.

Równolegle z obradami dwudniowej konferencji odbędzie się sesja plakatowa prezentująca prace naukowo-badawcze oraz wystawa techniczna, w której uczestniczyć będą producenci i dostawcy maszyn i urządzeń, aparatury kontrolno-pomiarowej, systemów informatycznych oraz surowców i środków pomocniczych.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie progress2022.spp.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.