Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Wirtualne wydarzenie poświęcone technologiom RFID i NFC

Wirtualne wydarzenie poświęcone technologiom RFID i NFC

W dniach 16–19 marca br. firma SMAG Graphique, specjalizująca się w rozwiązaniach inżynieryjnych i produkcji z obszaru m.in. produkcji etykiet PS, technologii RFID i NFC oraz elektroniki drukowanej, organizuje Iconnected Online 2021 – międzynarodowe cyfrowe wydarzenie poświęcone technologiom RFID i NFC.

Jego celem jest przekazanie uczestnikom najnowszych informacji na temat obydwu technologii. Zaplanowano prelekcje ekspertów firm współpracujących, takich jak Voyanic i Avery Dennison, a także udział przedstawicieli firmy Wid Group, wytwarzającej etykiety dla branży winiarskiej przy użyciu maszyn SMAG Graphique. Nie zabraknie oczywiście pokazów pracujących maszyn.

Iconnected Online 2021 będzie miało formę 14 półtoragodzinnych sesji online, które dostępne będą w językach: angielskim, polskim, włoskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim. Intencją organizatora oraz jego zagranicznych partnerów jest stworzenie międzynarodowego wydarzenia propagującego wspomniane technologie w 30 krajach. Nazwa wydarzenia odnosi się do dwóch maszyn francuskiego producenta – Iconnect C oraz Iconnect E, należących do rodziny Icon i przeznaczonych do kodowania i kontroli etykiet RFID. Obie maszyny są częścią programu ID(ea)L IDentification Label Technology rozwiniętego przez SMAG Graphique w celu zdobycia czołowej pozycji w świecie inteligentnych etykiet.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej SMAG Graphique.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.