Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwają przygotowania do targów Fespa

Trwają przygotowania do targów Fespa

FESPA Global Print Expo w 2019 r.

Przyszłoroczne targi FESPA Global Print Expo i European Sign Expo, które mają się odbyć w dniach 9–12 marca 2021 r. w Amsterdamie, przyciągają coraz szersze grono wystawców. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, wiele firm zgłasza zainteresowanie uczestnictwem w imprezie, z entuzjazmem oczekując na powrót do tradycyjnych, bezpośrednich form kontaktu z klientami i partnerami. Obecnie lista firm deklarujących udział w targach liczy ponad 200 podmiotów i stale się powiększa, podobnie jak program wydarzeń towarzyszących.

Wśród firm, które planują udział w wydarzeniu w roli wystawcy, są znane marki z branży sitodruku, szerokoformatowego druku cyfrowego i tekstylnego, druku specjalistycznego i oznakowań, reprezentujące cały proces produkcji – od technologii produkcji i narzędzi przepływu pracy po podłoża i atramenty. W tym gronie znalazły się m.in. firmy: Agfa, Brother, Canon, d.gen, Durst, Polyprint DTG, Zund, Summa, swissQprint, 3A Composites, Ahlstrom Munksjö, Avery Dennison, Hexis, Barbieri, Caldera, OneVision, ONYX Graphic, CHT Group, Zhuhai Print-Rite, czy STS Inks.

„Od czasu rozpoczęcia rozmów z naszymi wystawcami na temat wydarzeń nadchodzącej wiosny, wielokrotnie słyszymy, że firmy bardzo oczekują wznowienia targów Fespa w tradycyjnej formule. Podobne opinie słyszymy ze strony odwiedzających. Firmy to ludzie, a wszyscy potrzebują kontaktów na żywo, świeżej wiedzy, inspiracji – to wszystko jest niezbędne do procesu planowania nowych inwestycji, które mogą pomóc przedsiębiorstwom przezwyciężyć panujący kryzys. Decydenci mają potrzebę zobaczenia z bliska najnowszych produktów i rozwiązań, porównania oferty różnych dostawców pod jednym dachem. Zdecydowana większość uważa targi Fespa za ważną platformę, wspomagającą trwałe ożywienie całego sektora. Bardzo nas cieszy to pozytywne nastawienie zarówno wystawców, jak i odwiedzających, którzy wprost mówią o potrzebie powrotu targów – to utwierdza nas w przekonaniu, że nasza działalność odgrywa ogromną rolę w łączeniu globalnej społeczności zajmującej się drukiem specjalistycznym i oznakowaniami. Jako organizator wydarzenia dokładamy ogromnych starań, by stworzyć wszystkim zainteresowanym bezpieczną przestrzeń” – podsumowuje Neil Felton, dyrektor generalny FESPA.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.