Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwają przygotowania do Hunkeler Innovationdays 2023

Trwają przygotowania do Hunkeler Innovationdays 2023

Fot. Docufield

Zbliża się 14. edycja Hunkeler Innovationdays – targów poświęconych technologii zwojowego druku cyfrowego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27 lutego – 3 marca 2023 r. w Centrum Wystawowym w Lucernie. Jest ono organizowane przez firmę Hunkeler – szwajcarskiego producenta zaawansowanych systemów do wstępnego i końcowego przetwarzania papieru – oraz jej partnerów technologicznych. Wśród nich są najważniejsi dostawcy maszyn drukujących, introligatorskich, oprogramowania i mediów, wykorzystywanych w tym segmencie rynkowym.

Prezentowane rozwiązania utworzą linie technologiczne, przeznaczone do różnych aplikacji, w tym produkcji: książek, opakowań, druków komercyjnych, gazet, materiałów direct mail i innych. Z myślą o zwiedzających z Polski, na targach będą obecni przedstawiciele firmy Docufield, która od lat reprezentuje markę Hunkeler w naszym kraju. W tym roku Hunkeler Innovationdays będzie można śledzić również w trybie online.

„Hunkeler Innovationdays to w ocenie wielu ekspertów branżowych impreza nie tylko prezentująca najnowsze technologie, ale też wyznaczająca trendy i wskazująca drogi rozwoju dla całego segmentu, bazującego na technologii zwojowego druku cyfrowego. Od poprzedniej edycji targów minęły cztery lata, co w przypadku technologii cyfrowych jest niemal epoką. Zarówno Hunkeler, jak i nasi partnerzy wprowadzili w tym czasie do sprzedaży wiele innowacyjnych rozwiązań, które w Lucernie będzie można obejrzeć podczas pracy »na żywo«. Wystawa stanowi zatem niepowtarzalną okazję, by w jednym miejscu zapoznać się z ofertą najważniejszych graczy na rynku zwojowego druku cyfrowego. Ostatnie ich edycje przyciągnęły ponad sześć tysięcy zwiedzających z całego świata i zakładamy, że w tym roku frekwencja będzie na zbliżonym poziomie” – mówi Michał Okurowski, dyrektor zarządzający Docufield.

Hunkeler Innovationdays to wydarzenie gromadzące ponad 100 liczących się producentów sprzętu (do drukowania i wykańczania), oprogramowania i materiałów znajdujących zastosowanie w cyfrowej produkcji zwojowej. Kilkadziesiąt linii technologicznych, zajmujących dwie hale Centrum Wystawowego w Lucernie, posłuży do produkcji „na żywo” książek, broszur, materiałów komercyjnych, gazet, a także druków typu direct mail. „Mamy nadzieję, że prezentowane rozwiązania będą dla wielu firm wskazówką i jednocześnie propozycją odpowiedzi na wyzwania rynkowe, z jakimi mierzy się wielu przedsiębiorców z branży poligraficznej czy transakcyjnej: spadającymi nakładami, zwiększonym popytem na druk na żądanie, presją czasową ze strony zleceniodawców, rosnącymi oczekiwaniami względem personalizacji i zmiennych treści (zarówno w warstwie graficznej jak i tekstowej), czy coraz wyższej jakości. Kluczem do osiągnięcia sukcesu na współczesnym, wymagającym rynku jest elastyczność, wydajność i automatyzacja procesów. Wszystkie te elementy zostaną uwzględnione podczas tegorocznych Hunkeler Innovationdays” – podsumowuje Michał Okurowski.

Wszystkich zainteresowanych wizytą na targach firma Docufield zaprasza do kontaktu telefonicznego bądź mailowego (tel. 501 086 932, e-mail: mokurowski@docufield.com) oraz do rejestrowania się (w celu potwierdzenia udziału na miejscu bądź też obecności online) na stronie internetowej www.innovationdays.com. Udział w targach (na miejscu bądź zdalny) jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszego zgłoszenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.