Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwają przygotowania do 4. edycji targów PCI Days

Trwają przygotowania do 4. edycji targów PCI Days

W dn. 21–22 czerwca 2022 r. w warszawskiej hali Expo XXI odbędzie się kolejna odsłona międzynarodowych targów B2B, skupiających pod jednym dachem dwie branże – farmaceutyczną i kosmetyczną. Wydarzenie, nad którym od początku patronat medialny sprawuje „Świat DRUKU”, stanowi niepowtarzalną okazję do zapoznania się z nowościami produktowymi, nawiązania kontaktów i integracji przedstawicieli obydwu sektorów.

Wystawcami PCI Days są dostawcy dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, mający w swoim portfolio: opakowania, surowce, maszyny do produkcji, urządzenia i usługi laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, private label, usługi logistyczne, IT i inne. Oferta wystawowa jest skierowana do przedstawicieli firm produkujących leki i kosmetyki: właścicieli zakładów kosmetycznych, prezesów, pracowników działu badań i rozwoju, działu jakości i bezpieczeństwa, działu zaopatrzenia, działu utrzymania ruchu, laboratoriów, jak również technologów, inżynierów procesów, pracowników działu planowania produkcji, pracowników działu pakowania, dostawców produktów i usług, dyrektorów ds. sprzedaży i marketingu, decydentów w działach zakupów, przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży.

Jak podaje organizator wydarzenia, przygotowania do tegorocznej edycji trwają pełną parą, a wystawców wciąż przybywa. W komunikacie czytamy m.in.: „Z uwagi na ogromne zainteresowanie Targami PCI Days przygotowaliśmy ponad 150 stoisk. To właśnie w tej przestrzeni istnieje niepowtarzalna okazja zaprezentowania swoich usług i produktów – podczas wcześniejszych edycji światło dzienne ujrzały tam innowacje w dziedzinie produkcji leków i kosmetyków. Uczestnicy mogli nie tylko posłuchać, ale też zobaczyć i przetestować na miejscu sprzęt wykorzystywany na różnych etapach wytwarzania. Co roku producenci i dostawcy surowców farmaceutycznych i kosmetycznych zaskakują bogatą ofertą, umożliwiając gościom targowym, zainteresowanym produkcją kontraktową czy usługami badawczo-rozwojowymi, poznanie zapachu, konsystencji lub np. tekstury produktów poprzez wszystkie zmysły. Targi od lat pomagają spotkać się dostawcom z odbiorcami. Obie branże wiele łączy, m.in. producenci opakowań, czy też środków ochrony osobistej, sprzętu BHP czy też rozwiązań dla pomieszczeń czystych. Również wsparcie w zakresie IT, logistyki czy np. konsultingu stanowią punkty wspólne. Zebranie tak kompleksowej oferty w jednym miejscu decyduje o sile targów PCI Days”.

Podczas tegorocznej odsłony wydarzenia na gości po raz kolejny będą czekać specjalne strefy inspiracji, gdzie będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami i poszerzyć swoją wiedzę merytoryczną dzięki zaplanowanym wykładom ekspertów oraz warsztatom (dotychczas skupiały się one na tematyce produkcji GMP, mikrobiologii, modeli biznesowych i innych). Organizatorzy dbają również o wsparcie promocyjne wystawców oraz ułatwiają nawiązywanie długotrwałych kontaktów biznesowych.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz aktualną listę wystawców znajdą Państwo na stronie www.pcidays.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.