Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwają intensywne przygotowania do targów RemaDays

Trwają intensywne przygotowania do targów RemaDays

Organizator Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw poinformował, że przygotowania do wydarzenia, które zaplanowano na termin 16–18 lutego 2022 r., idą pełną parą. Jak czytamy w oświadczeniu, sytuacja epidemiczna zarówno w kraju, jak i za granicą jest stale monitorowana, a uczestnictwo w targach potwierdziło już ok. 450 wystawców z 17 krajów (kolejne 100 firm jest w trakcie ustalania stoiska). Także Dział Zwiedzających Targów skontaktował się już z blisko 30 tys. firm z kraju i zagranicy – udział w lutowej wystawie potwierdzili już przedstawiciele branży reklamy z aż 35 krajów.

W dalszej części przesłanej do redakcji „Świata DRUKU” informacji napisano: „Mając doświadczenie w organizacji targów w czasach pandemii zapewniamy, że na terenach wystawienniczych stosowane będą ponadstandardowe środki podnoszące poziom bezpieczeństwa sanitarnego, by na targach wszyscy czuli się bezpiecznie, ale też swobodnie. Szczegółowy zakres działań znajdą Państwo TUTAJ.
Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane poznaniem najnowszych rozwiązań z dziedziny reklamy i druku w dniach 16–18 lutego do hal Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco zarówno poprzez naszą stronę internetową www.remadays.com, jak i media społecznościowe. Do zobaczenia!”.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.