Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Powiększa się grono wystawców FestiwalDruku.pl 2021

Powiększa się grono wystawców FestiwalDruku.pl 2021

Organizator zaplanowanych na 15–16 września br. targów FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl poinformował, że do 31 czerwca br. firmy mogą zgłaszać udział w corocznym konkursie Super Gift na najbardziej funkcjonalne i najciekawsze koncepcyjnie artykuły promocyjne (w tym roku powstała nowa kategoria). Obecnie lista wystawców liczy już ponad 180 firm, do tego grona sukcesywnie dołączają kolejne. Jak podkreśla OOH magazine, reSTART rynku stał się faktem – jest już w pełni zielone światło, od 6 czerwca oficjalnie można organizować imprezy targowe.

W konkursie Super Gift można głosować w pięciu kategoriach/przedziałach cenowych, a także w kategoriach Super Business Gift (najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera) oraz Gift Box (to tegoroczna nowość – boxy prezentowe).

Do głosowania są uprawnieni przedstawiciele firm z branży, zagłosować będzie można na stronie organizatora konkursu. Więcej informacji i regulamin znajdą Państwo TUTAJ.

„Grono wystawców targów ciągle rośnie, zostały już ostatnie wolne stoiska – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine, organizatora wrześniowych targów. – Cieszy nas zainteresowanie firm, które dołączają do grona wystawców edycji 2021. Nie tylko stałych bywalców, ale także firm, które po kilku latach wracają do nas, a także debiutantów, którzy po raz pierwszy pokażą swoją ofertę na wrześniowych targach reklamy i druku. Ostatnio na udział zdecydowały się ASTAT, Color Laboratory, Intrex, Labelland oraz Softgraf. Prowadzimy zintensyfikowane działania promocyjne targów i widzimy, że zaciekawienie wrześniowym reSTARTem branży stale rośnie. Ruszyła także rejestracja dla zwiedzających, a rząd dał zielone światło dla organizacji targów”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.