Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Sato i LRS tworzą aplikację, która ma poprawić efektywność etykietowania

Sato i LRS tworzą aplikację, która ma poprawić efektywność etykietowania

Dzisiaj, gdy etykiety stanowią istotne elementy funkcjonowania rozmaitych przedsiębiorstw, od szpitali po logistykę, ich błędne wydrukowanie może mieć poważne i kosztowne skutki. Firmy Sato i LRS nawiązały współpracę w celu stworzenia nowej aplikacji, która wyeliminuje prawdopodobieństwo zdublowania lub niewydrukowania etykiet po przerwaniu procesu wydruku.

Japoński dostawca rozwiązań z zakresu automatycznej identyfikacji, firma Sato, opracowuje wraz z LRS (amerykański producent oprogramowania do zarządzania drukiem) aplikację poprawiającą efektywność wydruku etykiet. Uzyskanie mniejszej ilości błędów osiągnięto wprowadzając dwukierunkowe przesyłanie danych VPSX ze sterowaniem z użyciem języka PJL w drukarkach do etykiet serii CLNX firmy Sato. Technologia ta pozwala na wznowienie pracy drukarki dokładnie tam, gdzie została ona nieoczekiwanie przerwana, bez konieczności interwencji operatora.

Aplikacja jest w pełni kompatybilna z technologią AEP (Application Enabled Printing) firmy SATO. Będzie można ją zainstalować bezpośrednio w drukarce przy użyciu dysku zewnętrznego lub za pośrednictwem sieci. Aplikacja nie zaburza żadnych funkcji urządzeń, aby można było bezpiecznie używać drukarki w środowisku klienta. Producenci przewidzieli także dodatki i aktualizacje do aplikacji, zapewniające jej elastyczność i możliwość reagowania na zmieniające się wymagania klientów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.