Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Polecane artykuły / Jak ugryźć nuty...

Jak ugryźć nuty...

Kto z naszych Czytelników nie otrzymał jeszcze drukowanego egzemplarza grudniowego "Świata DRUKU", może choć odrobinkę zaspokoić ciekawość, zaglądając do wersji elektronicznej, która już jest dostępna w naszej Czytelni. W numerze m.in. bardzo ciekawy tekst Marcina Dąbrowskiego o reprodukcji starodruków.

Autor jak zwykle ze swadą opowiada o swoich doświadczeniach drukarskich, tym razem w zakresie odwzorowania za pomocą nowoczesnych technologii takich skarbów kultury, jak choćby rękopisy Chopina. Artykuł znajdą Państwo tutaj.

Jednak żaden pdf nie zastąpi wydania tradycyjnego, wszak naszym światem jest druk fizyczny, nie jego cyfrowy obraz. Piszemy o CMYK-u, na ekranie oglądamy RGB, mówimy o rastrze, widzimy piksele. Dlatego w nowym roku zachęcamy do prenumeraty wydania drukowanego, to zupełnie inna forma obcowania ze "Światem DRUKU". Szczegóły w dziale Prenumerata.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.