Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Polecane artykuły / Dlaczego robimy standaryzację

Dlaczego robimy standaryzację

Tytułowe zagadnienie objaśnia Małgorzata Szczotka (cmconsulting.pl), niezależny ekspert wspierający przedsiębiorstwa z branży poligraficznej przy wprowadzaniu i wdrażaniu ustandaryzowanych, przemysłowych procesów w całym łańcuchu produkcyjnym. „[...] standaryzacja produkcji poligraficznej powinna być zaplanowanym procesem prowadzącym do założonego, długofalowego rezultatu, a nie jednorazowym zabiegiem mającym pokazać, że coś działa przez chwilę i na chwilę. Celem optymalizacji jakości powinna być identyfikacja problemów i wyznaczenie konkretnych celów, na stałe wdrażanych do procesu produkcyjnego” – pisze autorka.

To pierwszy z cyklu artykułów poruszających zagadnienia związane z optymalizacją, standaryzacją druku, która obejmuje wszystkie etapy produkcji. Będą w nich opisywane zagadnienia na pograniczu praktyki i teorii, obiektywne wnioski oraz różnice w kompleksowej usłudze standaryzacji a dostosowaniu produkcji do nowej farby czy płyty i wiele innych.
Pierwszy z tekstów potraktowaliśmy jako wstęp, aby zwrócić uwagę na to, co najczęściej jest przyczyną decyzji drukarni o wdrożeniu procesu standaryzacji druku, a co nią być powinno. Zapraszamy do lektury.

  • Obecnie 1 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 1/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.