Home / Multimedia / Baza firm / VES Ploter

VES Ploter

Email: vesploterSPAMFILTER@vesploter.pl

ul. Chojnowska 6c
03-583 Warszawa
tel./fax 22 633 36 14

W naszej ofercie znajdują się rolkowe plotery tnące i kreślące, tablicowe plotery tnące z możliwością bigowania i kreślenia, solwentowe i atramentowe plotery drukujące, kolorowe skanery wielkoformatowe oraz media i akcesoria do druku i do cięcia. Flagowymi produktami są zestawy złożone z ploterów drukujących i ploterów tnących Graphtec oraz laminatorów dobieranych indywidualnie do potrzeb klienta. Nasza oferta rolkowych ploterów tnących i kreślących zaczyna się od formatu A4, a kończy na produkcyjnych maszynach serii FC8600 o obszarze roboczym 1620 mm. Pomiędzy skrajnymi wartościami lokuje się znakomita seria wydajnych i ekonomicznych ploterów serii CE6000. Plotery tablicowe znajdujące się w naszej ofercie są niezastąpione przy produkcji i projektowaniu krótkich serii opakowań (wyposażone są w funkcję bigowania), szablonów łącznie z ich opisem oraz przygotowaniu obciągów drukarskich. Naszą ofertę uzupełniają skanery wielkoformatowe i zestawy kopiujące zbudowane w oparciu o skanery Graphtec i plotery Epson lub Canon. W naszej firmie najwyższą jakość udaje się osiągnąć za rozsądną cenę.

Address: Polska, Warsazawa, Chojnowska, 6c Latitude: 52.279308 Longitude: 21.064775

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje