Home / Multimedia / Baza firm / SG Equipment Leasing

SG Equipment Leasing Polska

Email: leasingSPAMFILTER@sgef.pl

ul. Marszałkowska 111
00-102 Warszawa
tel. 22 528 46 40
fax 22 528 46 11

SG Equipment Leasing Polska to czołowa rynku polskim firma zajmującej się finansowaniem ruchomych środków trwałych. Naszym klientom oferujemy :
- finansowanie w formie leasingu lub pożyczki maszyn i urządzeń przemysłowych, środków transportu oraz sprzętu zaawansowanych technologii
- produkty finansowe dla dostawców
- inne niestandardowe, nowatorskie formy finansowania środków trwałych.

Nasze usługi oferujemy Państwu na terenie całego kraju za pośrednictwem 13 oddziałów. Tych z Państwa, którzy działają na rynkach zagranicznych zapraszamy również do kontaktu z jednym z naszych 25 przedstawicielstw międzynarodowych.
Jesteśmy obecni na rynku polskim od 1997 roku. Od początku naszej działalności koncentrujemy się na finansowaniu maszyn i urządzeń, środków transportu oraz IT.
Istotną rolę w naszej działalności odgrywa współpraca z dostawcami, którym oferujemy atrakcyjne warunki finansowania dla ich klientów oraz produkty finansowe ułatwiające zwiększenie sprzedaży.
Tworzymy niezależne finansowe rozwiązania dla firm zainteresowanych inwestycjami m.in. w branżach poligraficznej, maszyn i urządzeń, maszyn budowlanych, przetwórstwa, usług transportowych i urządzeń zaawansowanych technologii. Jesteśmy specjalistami w leasingu samolotów, łodzi, wagonów kolejowych, lokomotyw i innych pojazdów szynowych. Z Klientami ceniącymi profesjonalne doradztwo i wiarygodność nawiązujemy wieloletnią współpracę jako zaufany partner finansowy.
SG Equipment Leasing Polska jest częścią struktur Societe Generale Equipment Finance, największej grupy leasingowej w Europie należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej Societe Generale. Dzięki naszej przynależności do Grupy gwarantujemy Państwu najwyższy poziom usług oraz bezpieczeństwo. Société Générale Equipment Finance za pomocą spółek zależnych dostarcza produkty i usługi finansowe w 25 krajach na czterech kontynentach: Europie, Australii, Azji oraz Ameryce Północnej.

Address: Polska, Warszawa, Marszałkowska, 111 Latitude: 52.238531 Longitude: 21.005253

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje