Home / Multimedia / Baza firm / Refleks

Refleks

Email: infoSPAMFILTER@anilox.pl

ul. Wojskiego 12
95-070 Aleksandrów Łódzki
tel./fax 42 640 50 08

Firma Refleks została założona w 1996r. Od początku swojej działalności jest prywatną polską firmą zajmującą się obsługą przedsiębiorstw poligraficznych w zakresie dostaw materiałów, podzespołów oraz doradztwa technicznego.
Doradzamy oraz dostarczamy materiały i rozwiązania, które są nieustannie dostosowywane do potrzeb szybko rozwijającej się branży fleksograficznej.
Do produkcji naszych wałków oraz tulei używamy materiałów o najwyższej jakości. Ich konstrukcje spełniają ściśle określone tolerancje, są idealnie wyważane co zwiększa płynność pracy zespołu drukującego. Bazy mogą być wykonywane ze stali, aluminium lub ze stali nierdzewnej. Nasze metody konstrukcyjne są w pełni gwarantowane.
Nasi inżynierowie opracowali system pomiaru kałamarzyków oraz ich wydajności, który zapewnia maksymalną powtarzalność uzyskiwanych wyników. Używamy precyzyjnego mikroskopu z dedykowanym oprogramowaniem w połączeniu z metodą wolumetrycznego pomiaru pojemności co gwarantuje tolerancje uzyskanych wyników na poziomie 1%.
Dostarczamy również stalowe listwy raklowe w dwóch wersjach: listwy samoostrzące oraz listwy nie ostrzone z zaokrągloną krawędzią. Oba rodzaje z powodzeniem są stosowane w maszynach fleksograficznych oraz rotograwiurowych. Listwy raklowe są wykonane z wysokogatunkowej stali (wstęga stali walcowanej na zimno mająca wysoką jakość mechaniczną, perfekcyjną liniowość oraz jednorodność struktury kryształów), dzięki czemu zapewniona jest wysoka odporność na obciążenie zrywające, twardość oraz precyzja wymiarów. W celu zachowania odpowiedniej tolerancji grubości oraz szerokości lamelli, krawędź zwoju gatunkowej stali jest szlifowana oraz ostrzona na maszynach numerycznych.
Naszym klientom dostarczamy także taśmy dwustronnie klejące do montażu klisz fotopolimerowych. W stałej sprzedaży posiadamy zarówno taśmy twarde jak i kompresyjne. Oferujemy również gamę preparatów oraz akcesoriów wspomagających czyszczenie układu farbowego maszyny fleksograficznej. Począwszy od preparatów do codziennego płukania układów oraz mycia form fotopolimerowych, aż po żele do cotygodniowego mycia zespołu walca rastrowego i duktora farbowego.

Address: Polska, Aleksandrów Łódzki, Wojskiego, 12 Latitude: 51.812861 Longitude: 19.306309

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje