Home / Multimedia / Baza firm / Jurmet

Jurmet

Email: salesSPAMFILTER@jurmet.com

JURMET Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Antoniewo 8
87-162 Lubicz
tel. +48 56 678 27 77
fax + 48 56 678 27 85

Firma Jurmet specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie technologii cięcia dla przemysłu opakowaniowego. W ofercie posiada szerokie spektrum innowacyjnych bobiniarek i przewijarek do cięcia wzdłużnego i konfekcjonowania różnego typu materiałów giętkich. Jurmet produkuje również krajarki gilz. Maszyny są produkowane w wielu wariantach, poczynając od ekonomicznych, aż po opcje z wieloma automatycznymi funkcjami zwiększającymi wydajność i dostosowanymi do potrzeb klientów.

Firma Jurmet od początku swojej działalności skupia się na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie technologii cięcia dla przemysłu opakowaniowego. W swojej ofercie posiada szerokie spectrum innowacyjnych maszyn do cięcia wzdłużnego i konfekcjonowania różnego typu materiałów giętkich m.in. folii i laminatów opakowaniowych, papieru, włókniny, aluminium oraz etykiet foliowych bez podkładu i z podkładem. Bobiniarki produkowane przez Jurmet posiadają zakres szerokości od 350 do 2200 mm. Dodatkowo firma Jurmet produkuje krajarki gilz w różnych opcjach: od ręcznych po w pełni zautomatyzowane. Maszyny produkowane są w wielu wariantach, poczynając od ekonomicznych, aż po opcje z wieloma automatycznymi funkcjami zwiększającymi wydajność i dostosowanymi do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających klientów. Maszyny firmy Jurmet sprzedawane są zarówno do polskich firm sektora MŚP, jak też do wielu międzynarodowych koncernów.

Address: Polska, Antoniewo, 8, Lubicz Latitude: 53.022617 Longitude: 18.747995

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje