Home / Multimedia / Baza firm / Inter Cera

Inter Cera

Email: biuroSPAMFILTER@intercera.pl

Inter Cera sp. z o.o.
ul. Skośna 31a
30-383 Kraków
tel. 12 262 00 66
fax 12 262 00 77

Firma Inter Cera istnieje od 1991 roku, ale jako Hurtownia Kartonu i Papieru działamy od 1994 roku. Jako przedstawiciel handlowy i dystrybutor najważniejszych europejskich producentów kartonu i tektury, zaopatrujemy naszych kontrahentów w surowce potrzebne do produkcji opakowań w zależności od potrzeb - w arkuszu lub w roli. Od 1995 roku świadczymy też usługi konfekcjonowania. W 2013 r uzyskaliśmy przy współpracy z firmami zewnętrznymi certyfikat PEFC. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami (przekrawacze, bobiniarki, krajarki) oraz doświadczoną kadrą. Z uwagi na specyfikę maszyn możemy wykonywać krótkie serie i błyskawicznie reagować na potrzeby naszych klientów. Z rolką, nawet uszkodzoną jesteśmy w stanie zrobić prawie wszystko. Pociąć ją wzdłuż, w poprzek, przewinąć. Radzimy sobie z każdą średnicą gilzy oraz z rolkami do 2m średnicy. Jesteśmy też w stanie nawijać krótkie nawoje (papier ploterowy, fotograficzny). Ze względu na nasze większe możliwości przerobowe, uzyskane poprzez modernizację parku maszynowego, chcielibyśmy zaoferować naszą pomoc, wsparcie w sytuacjach szczególnych, gdy np. towar został uszkodzony lub jego wymiary należy zmodyfikować. Zapraszamy do współpracy.W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Address: Polska, Kraków, Skośna, 31a Latitude: 50.009295 Longitude: 19.905504

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje