Home / Multimedia / Baza firm / Ikonos LFP Media

Ikonos LFP Media

Email: biuroSPAMFILTER@ikonos.pl

ul. Gosławicka 2
45-446 Opole
tel: 77 458 16 81
fax: 77 458 16 82

IKONOS jest wiodącym europejskim producentem i dystrybutorem materiałów do druku wielkoformatowego.

Portfolio własnej produkcji materiałów Ikonos obejmuję kilkadziesiąt produktów w skład wchodzą folie samoprzylepne monomerowe i polimerowe w różnych wariantach (rodzaj kleju, powłoka, przeznaczenie), folie dekoracyjne i laminaty. W ofercie znajdują się także wysokiej jakości powlekane materiały (np.: backlity, blockouty, papiery foto) do druku eko, mild i hard-solwentowego jak i UV. Media Ikonos cechują się najwyższą jakością, trwałością, oddają szeroki gamut barw, przeznaczone są do druku w wysokich rozdzielczościach i wysokich prędkościach.

W zależności od potrzeb rynku firma poszukuje nowych rozwiązań. Opolskie materiały zostały docenione przez wielu producentów ploterów drukujących oraz zdobyły kilka nagród na międzynarodowych targach reklamy. Lokalizacja fabryki w Polsce powoduje, że firma może szybko dostarczać dobre materiały w elastycznych cenach. Materiały produkowane są z zachowaniem wszelkich norm i standardów. Linia produkcyjna Ikonos cechuje się brakiem jakichkolwiek emisji do środowiska. Materiały Ikonos bardzo dobrze trafiają w segment wysoko jakościowy, gdyż oferowane są w przystępnych cenach a często nawet dla klientów zaskakujących - gdyż klienci w kraju zaopatrują się bezpośrednio u producenta.

Oprócz rozwoju technologii, Ikonos inwestuje także w aspekt logistyczny. W ostatnim roku oddziały firmy w Poznaniu i Krakowie przeniosły się do nowych magazynów. W Opolu, do użytku został oddany drugi, centralny magazyn wysokiego składowania. Inwestycji nie brakuje także w dziale produkcji. Firma uruchomiła system dopalania powietrza procesowego, zainstalowane zostały też nowe systemy konfekcjonowania, które powiększyły moce produkcyjne.
Wszystkie działania sprawiają, że firma jest silnym i wiarygodnym parterem dla swoich kontrahentów, z którym można się związać na lata.

Asortyment materiałów i zarówno marki Ikonos jak i innych producentów obejmuje kilkaset pozycji. W ofercie firmy można znaleźć sprawdzone atramenty do ploterów wszystkich marek.
Do dyspozycji klientów jest profesjonalny zespół doradców w centrali w Opolu oraz oddziałach w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku.

Całodobowo firma udostępnia system zamówień b2b.ikonos.pl

Address: Polska, Opole, Gosławicka, 2 Latitude: 50.658971 Longitude: 17.985743

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje