Home / Multimedia / Baza firm / Gemipap

Gemipap

Email: gemipapSPAMFILTER@gemipap.pl

Mała Nieszawka, ul. Krańcowa 11a
87-103 Toruń 5
tel. 56 612 07 00
fax 56 612 07 33

GemiPap Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na polskim rynku, specjalizującą się w usługowym cięciu papieru i kartonu o różnych gramaturach. Kilkanaście lat obecności na rynku pozwoliło nam wypracować system wyjątkowej dbałości o klienta oraz zdobyć unikalne doświadczenie. Staramy się, aby nasz serwis w coraz większym stopniu zaspokajał zmieniające się potrzeby naszych klientów. Obsługa na wysokim poziomie sprawia, że nasza oferta jest konkurencyjna nie tylko na terenie całej Polski, ale również konkuruje na arenie międzynarodowej. W ostatnich latach dokonaliśmy wielu inwestycji, mających na celu unowocześnienie ciągu technologicznego obróbki papieru. Oddany do użytku pierwszy etap magazynu, pozwolił na uporządkowanie ciągu technologicznego przekrawaczy poprzecznych oraz zapewnił naszym klientom pełną obsługę magazynowo – logistyczną. Zasadniczą cechą wyróżniającą nas spośród innych firm o podobnym profilu działalności jest to, że oferujemy tylko i wyłącznie usługę cięcia na powierzonym nam materiale. Dzięki posiadaniu trzech największych i najnowocześniejszych w Polsce przekrawaczy poprzecznych mamy możliwość dostosowania się w trybie ekspresowym do indywidualnych potrzeb klientów.

Address: Polska, Mała Nieszawka Latitude: 52.990466 Longitude: 18.545239

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje