Home / Multimedia / Baza firm / GMC Software Technology

GMC Software Technology

Email: p.walczakSPAMFILTER@gmc.net

al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
tel. 00 250 21 84
fax 22 250 21 89

Jesteśmy globalną firmą, z siedzibą w Szwajcarii i biurami w całej Europie, USA, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej oraz Azji. Aby lepiej służyć klientom, ciągle rozszerzamy naszą ofertę sprzedaży i wsparcia na całym świecie. Obecnie posiadamy biura w Austrii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Chinach, Republice Czeskiej, Francji, Niemczech, na Węgrzech, w Indiach, we Włoszech, w Japonii, Korei, Meksyku, Polsce, Rosji, Szanghaju, Singapurze, Hiszpanii, Szwajcarii, na Tajwanie, w Wielkiej Brytanii i w USA.
Na rynku dostawców tego typu rozwiązań wyróżnia nas to, że udostępniamy wyjątkowo niezawodne technologie i produkty (posiadamy światowy certyfikat ISO 9001:2000 oraz stosujemy metodykę rozwoju CMMI), posiadamy możliwości szybkiego rozwoju aplikacji, otwarte standardy oraz najlepszą w swojej klasie ofertę usług i wsparcia.
GMC Software Technology pomaga przedsiębiorstwom wprowadzić skuteczne programy spersonalizowanej komunikacji z klientami. Programy te zwiększają poziom zadowolenia klienta oraz umacniają jego lojalność wobec firmy, ułatwiają pozyskiwanie nowych klientów, polepszają współczynnik produktywności i obniżają koszty.
Nasze oprogramowanie PrintNet jest łatwym w zastosowaniu kompletnym rozwiązaniem, które zapewnia pełną integracje i przetwarzanie danych. Umożliwia projektowanie, tworzenie dokumentów, współpracę podczas ich wytwarzania, zatwierdzanie oraz rozproszone zarządzanie procesem, a także jego automatyzację.
GMC oferuje klientom wyjątkowo pewne i niezawodne technologie i produkty (posiadające międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2000 oraz opracowane według metodologii rozwojowej CMMI), pozwalające na szybki rozwój możliwości aplikacji, skonstruowane w oparciu o otwarte standardy oraz zapewnia najlepsze w tej kategorii specjalistyczne usługi oraz wsparcie.
Tysiące użytkowników na całym świecie korzystających bezpośrednio z usług poczty elektronicznej, organizacje PSP (Print Service Providers) oraz przedsiębiorstwa zaufały rozwiązaniom GMC, które dały im znaczącą przewagę nad konkurencją. Każdy z naszych 12 najważniejszych klientów wytwarza ponad 100 milionów spersonalizowanych dokumentów miesięcznie. Liczba ta obejmuje wysyłane bezpośrednio dokumenty poczty elektronicznej, rachunki, oświadczenia, korespondencję, katalogi, faktury oraz złożone materiały transakcyjno-marketingowe.

Address: Polska, Warszawa, Jan Pawła II, 27 Latitude: 52.238072 Longitude: 20.995474

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje