Home / Multimedia / Baza firm / Flexcon

Flexcon

Email: dwitthuhnSPAMFILTER@FLEXcon.com

Flevolaan 3, 1382 JX Weesp
P.P BOX 131, 1380 AC Weesp
Holandia
tel. +31 294 49 18 00
fax. +31 294 43 08 87

.

FLEXcon to innowacyjna firma specjalizujaca sie w powlekaniu, laminowaniu oraz obrobce wykonczeniowej materialow wysokospecjalistycznych uzywanych w aplikacjach graficznych. Firma FLEXcon dziala na swiatowym rynku od roku 1956, czyli juz ponad 60 lat. Nasza firma matka znajduje sie w Spencer w USA. Posiadamy oddzialy produkcyjne i dustrybucyjne na calym swiecie. W Europie nasz pierwszy oddzial powstal w roku 1974 w Weesp w Holandii a w roku 1997 w Szkocji rozpoczelismy produkcje naszych materialow. Jestesmy w Europie juz 45 lat a od ponad 60 lat skupiamy sie na wyzwaniach jakie stawiaja przed nami nasi klienci szukajac coraz to bardziej zaawansowanych rozwiazan technicznych. Posiadamy Certyfikat ISO 9001:2008. Glowne segmenty rynku w jakich znajduja zastosowanie nasze materialy to przemysl motoryzacyjny, elektronika, przemysl medyczny, rynek opakowan, filmy graficzne, tasmy montazowe, membrany, filmy ochronne oraz materialy z grupy security. Odwiedz nasza strone I naucz sie wiecej o FLEXcon’s THERMLfilm Black Polyimide, Cast Vinyls, Siliconowych Klejach, COMPUcal EXCEL Matt Black PE oraz materialach optiFLEX i THINflex, czy nowymi rozwiazaniami z grupy barier do rpodukcji paneli czy innych urzeadzen elektronicznych.

Address: Holandia, Flevolaan, 3 Latitude: 52.311437 Longitude: 5.021497

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje