Home / Multimedia / Baza firm / Ekstreme

Ekstreme

Email: contactSPAMFILTER@ekstreme.pl

ul. Trakt Lubelski 277
04-667 Warszawa
tel./fax 22 740 44 16

Firma EKSTREME powstała w 2006 roku i od początku swojej działalności stawia na nowoczesne technologie, kreatywność i wiedzę. Trzon zespołu stanowią specjaliści mający bogate doświadczenie doradcze i handlowe w zakresie oferty szerokiego wachlarza rozwiązań do druku cyfrowego.
Misją firmy jest dostarczanie Klientom produktów o unikalnej technologii, wykorzystanie których przy odpowiednim poziomie kreatywności i wiedzy pozwala efektywnie wypełniać pojawiające się niezagospodarowane nisze rynkowe.

EKSTREME specjalizuje się w sprzedaży i serwisie drukarek do bezpośredniego druku cyfrowego na tekstyliach marki DTG Digital, systemach termotrasferowych U-Print oraz cyfrowych systemach produkcyjnych do druku etykiet RAPID Systems .
Firma jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim produktów marek: DTG Digital, RAPID Systems, U-Print oraz i KoreaSoft.
Zastosowanie oferowanych przez EKSTREME rozwiązań pozwala wykonywać prace niemożliwe do zrealizowania przy wykorzystaniu tradycyjnej technologii, a jednocześnie wkroczyć w zupełnie nowe – często nieobsługiwane do tej pory – obszary rynku produkcji materiałów reklamowych.

Address: Polska, Warszawa, Trakt Lubelski, 277 Latitude: 52.213879 Longitude: 21.132762

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje