Home / Multimedia / Baza firm / Atrium

Atrium Centrum Ploterowe

Email: biuroSPAMFILTER@atrium.com.pl

ul. Gosławicka 2
45-446 Opole
tel. 77 458 16 81
fax 77 458 16 82

W maju 1993 roku powstała firma Atrium Centrum Ploterowe. Nazwa wyraźnie wskazywała na profil działalności. I tak też zostało do dziś...

Przez 20 lat firma Atrium stała się czołowym dostawcą maszyn i materiałów do druku wielkoformatowego. Od początku działalności Atrium Centrum Ploterowe było związane z japońsko-belgijskim producentem ploterów - firmą Mutoh, której jest wyłącznym polskim dystrybutorem. W ostatnich latach Atrium zostało również dystrybutorem tak znanych urządzeń jak: plotery UV firmy Durst, plotery solwentowe firmy DGI, ekonomiczne plotery Zenith oraz laminarki RSC i Kala. Atrium ma za sobą już klika tysięcy instalacji, co świadczy o ogromnym doświadczeniu i profesjonalizmie.

Drugą bardzo ważną częścią działalności firmy jest dystrybucja materiałów eksploatacyjnych do druku wielkoformatowego. Są to m.in. atramenty, banery, folie samoprzylepne, siatki, papiery, backlity, blockouty, materiały dekoracyjne, płyty, itd. Przeszkoleni doradcy służą wszelką pomocą w zakresie tworzenia i doboru profili kolorystycznych. W ramach firmy działa także profesjonalny, mobilny, certyfikowany serwis ploterów, który wykonuje przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne - wszystko zgodnie z procedurami producentów sprzętu.

W 2007 roku firma przeniosła się do nowej siedziby przy ulicy Gosławickiej w Opolu. W budynku o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych znajdują się przestronne biura, sale prezentacyjne i szkoleniowe, magazyny oraz ostatnio - linia produkcyjna. Produkowane pod marką Ikonos w Opolu wysokiej jakości powlekane media do druku solwentowego przeznaczone są do profesjonalnych systemów wystawienniczych, POS, standów, pop-upów, roll-upów, lightboxów, itd. Dwa z produkowanych materiałów: Ikonos Smart oraz folia samoprzylepna Ikonos Profiflex Pro zdobyły Złote Medale MTP.

Innymi ważnymi nagrodami są "Diamenty" magazynu Forbes, certyfikat "Przejrzysta firma" Dun & Bradstreet oraz ośmiokrotnie z rzędu "Gazele Biznesu" przyznawane przez Puls Biznesu i Coface. Tytuły te potwierdzają fakt spełnienia przez Atrium bardzo rygorystycznych kryteriów takich jak: dobre wyniki finansowe, solidność, uczciwość w biznesie oraz profesjonalizm. Potwierdzeniem wysokich standardów jest wdrożony w naszej firmie system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Obecnie Atrium zatrudnia blisko 100 pracowników. Główna siedziba firmy znajduje się w Opolu. Do dyspozycji naszych klientów pozostają także oddziały w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie. Nie tylko tam można liczyć na pomoc, gdyż specjaliści dojeżdżają osobiście do każdego klienta. Atrium Centrum Ploterowe obecne jest na wszystkich liczących się targach reklamowych i poligraficznych w Polsce, a także za granicą. Firma regularnie organizuje seminaria w różnych regionach kraju jak i szkolenia techniczne w centrum szkoleniowym w Opolu.

Do dyspozycji 24h na dobę jest także strona internetowa www.atrium.com.pl

Address: Polska, Opole, Gosławicka, 2 Latitude: 50.658971 Longitude: 17.985743

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.

Polecane informacje