Home / Konkurs

Konkurs

Gwiazdy targów drupa

Produkty zgłoszone do Konkursu

Nowością na stoisku Agfa Graphics był debiutujący w Düsseldorfie ploter Anapurna H2500i LED. To pierwszy przedstawiciel nowej serii urządzeń wielkoformatowych, wyposażonych w wydajne promienniki LED UV.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Firma Asahi Photoproducts opracowała innowacyjną technologię produkcji płyt fleksograficznych Pinning Technology for Clean Transfer od Asahi, która zapewnia czysty transfer farby i ogranicza jej przywieranie do powierzchni płyty.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Firma Caldera wprowadziła na rynek najnowszą wersję oprogramowania V11 – w ten sposób postanowiła uczcić 25. rocznicę swojej obecności na rynku. Aplikacja V11 umożliwi wdrożenie w przedsiębiorstwach zajmujących się drukiem wielkoformatowym wielu udoskonaleń.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Die Cutter UD-300 umożliwia produkcję różnorodnych produktów poligrafi cznych, tj. opakowań, etykiet, teczek, kart do gry, zaproszeń, pocztówek, materiałów POS, pudełek z okienkiem, indywidualnych kształtów wymyślonych przez klienta.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Potężna cyfrowa arkuszowa maszyna inkjetowa w formacie B2 drugiej generacji Jet Press 720S to czterokolorowe, cyfrowe, atramentowe urządzenie drukujące drugiej generacji należące do maszyn arkuszowych w formacie B2.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Pod hasłem „Simply Smart” Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) zaprezentował spójną strategię cyfryzacji i zupełnie nową ideę inteligentnych drukarń przyszłości, skierowaną na rosnący rynek wysoko przetworzonych, inteligentnych opakowań oraz wysoko jakościowej produkcji akcydensowej.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Polska firma KAROŃ, właściciel marki lettero, zaprezentowała na tegorocznych targach drupa trzy grupy produktów, m.in. urządzenia do kontroli jakości koloru nazywanej color matching.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Wśród „gwiazd” stoiska firmy Kodak na tegorocznych targach drupa znalazły się m.in. udoskonalone wersje termicznych naświetlarek CTP – Kodak Trendsetter i Kodak Achieve. Wyposażono je w nową opcję „W speed”, która znacząco przyspieszyła proces naświetlania.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Durst Water Technology dla przemysłowych zastosowań! Wykorzystanie najnowszej technologii druku tuszami wodnymi w zastosowaniach cyfrowych stało się faktem.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Dzięki największej na świecie drukarce 3D – Massivit 1800 – technologia druku 3D stała się dostępna również dla rynku komunikacji wizualnej! POP, POS, reklamy 3D, modele, prototypy, dekoracje, stoiska wystawiennicze.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Ploter Mimaki UJV55-320 jest wydajnym ploterem wielkoformatowym, który może drukować z prędkością 110 m2/h w rozdzielczości sięgającej 1200 dpi uzależnionej od zadrukowywanego podłoża. W urządzeniu zainstalowano wysokiej jakości system utrwalania atramentów UV przy użyciu diod LED pobierających niewielkie ilości energii elektrycznej.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Podczas targów drupa firma Müller Martini promowała swoją koncepcję bezdotykowej obróbki po druku – Finishing 4.0. Funkcja „touchless workflow” umożliwia płynną obróbkę po druku i zmianę kolejnych zleceń bez konieczności interwencji ze strony operatora maszyny.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

KOMORI Lithrone seri i GLX-40RP to bezkompromisowa maszyna do druku dwustronnego. Drukuje z prędkością do 18 tys. ark./h w formacie 750 × 1050 mm. Cechą charakterystyczną maszyny jest druk dwustronny bez odwracania arkusza.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

AeroCut Prime to najnowszy i zarazem najszybszy model wycinarki w ofercie japońskiego producenta Uchida. Umożliwia szybkie i efektywne wykończenie prac związanych z wycinaniem, perforacją i bigowaniem przy jednym przebiegu arkusza.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Francuska firma MGI to niewątpliwy lider w dziedzinie uszlachetniania cyfrowego z najszerszą na rynku ofertą urządzeń do lakierowania wybiórczego UV i złocenia, dostępnych zarówno w wersjach arkuszowych od formatu SRA3 do B1+, jak i w wersji rolowej o szerokości do 400 mm.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Firma Trotec przedstawiła swój nowy system GS1200 podczas tegorocznych targów drupa. Odwiedzający byli pod ogromnym wrażeniem szybkości i stopnia automatyzacji, a także możliwości integracji tego systemu laserowego.
Pełny opis i prezentacja produktu >>>

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Tegoroczne targi RemaDays Warsaw zakończyły się dla firmy Fujifilm i jej partnerów handlowych dużym sukcesem. Goście zwiedzający wystawę mogli obejrzeć podczas pokazów „na żywo” kilka zaawansowanych rozwiązań przemysłowych z jej oferty, bazujących na technologii druku cyfrowego.

Targi RemaDays Warsaw 2023 były dla firmy Agfa pierwszą w naszym kraju okazją do spotkania ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami od ubiegłorocznego przejęcia marki Inca Digital Printers. Zdaniem Adriany Piotrowskiej – Sales Manager Inkjet w polskim oddziale firmy, targi były udane, zarówno pod względem frekwencji zwiedzających, jak też liczby przeprowadzanych na stoisku rozmów handlowych.

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●