Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Wielkoformatowy ploter stołowy UV

Wielkoformatowy ploter stołowy UV

Roland EU-1000MF

Roland DG wprowadził na rynek regionu EMEA wysokonakładowy wielkoformatowy ploter płaski UV – EU-1000MF. Jak podaje producent, maszyna, pierwotnie opracowana z myślą o konkretnych rynkach wzrostowych, odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązanie łączące kluczowe zalety – bardzo wysoką jakość obrazu, wydajność, wszechstronność i niezawodność oraz atrakcyjną cenę.

Dzięki możliwości drukowania żywych i szczegółowych grafik bezpośrednio na szerokiej gamie podłoży, EU-1000MF pozwala dostawcom usług poligraficznych zmaksymalizować swoje możliwości i zyski. Maszyna sprawdzi się w wielu zastosowaniach, w tym w tworzeniu szyldów, wystaw, dekoracji wnętrz i produktów specjalnych.

Seria EU-1000MF wykorzystuje opracowane przez Roland DG specjalnie dla tego plotera atramenty UV E-US z certyfikatem GreenGuard Gold. Te ekonomiczne atramenty o wysokiej gęstości zapewniają wysokojakościowe wyniki graficzne przy niższych kosztach w porównaniu z innymi tego typu atramentami. Ploter, dostępny w szerokiej gamie konfiguracji atramentów, w tym w z bielą o wysokim kryciu i lakierem, oferuje także tworzenie efektownych nadruków teksturowanych, z efektem 3D.

Jak podaje Roland DG, nowy ploter optymalizuje wydajność, aby dopasować ją do współczesnych potrzeb w zakresie drukowania. Zawiera zaawansowane technologie, najwyższej klasy podzespoły i liczne funkcje wpływające na ogólną produktywność urządzenia i zapewniające bezpieczną obsługę. Użytkownicy mają do wyboru sześć lub cztery głowice drukujące w układzie dwurzędowym z przesunięciem.

Aby zapewnić precyzyjne drukowanie, ploter EU-1000MF jest wyposażony w czterostrefowy elektroniczny stół podciśnieniowy, który automatycznie zasysa powietrze, podtrzymując i maksymalnie stabilizując podłoże. Odpowiednie rozmieszczenie płyt i paneli jest zapewnione przez bolce służące do wyrównania materiału (pojawiają się po naciśnięciu przycisku).

Użytkownicy docenią również oprogramowanie SAi Flexiprint Plus Roland DG Edition – ten zaawansowany i łatwy w użyciu procesor RIP zawiera biblioteki Pantone, kafelkowanie, intuicyjne skalowanie i przycinanie, a także wiele dodatkowych narzędzi i cech, które poprawiają jakość druku, użyteczność i możliwości produkcyjne.

„Wprowadzając nową wersję plotera EU-1000MF, oferujemy klientom dokładnie to, o co prosili: zaawansowane, wysokonakładowe urządzenie drukujące w technologii UV w przystępnej cenie. Ploter wraz ze specjalnymi atramentami E-US umożliwia użytkownikom tworzenie wyników korzystnych dla klienta, poszerzanie oferty produktów oraz wyniesienie wydajności i zysków na zupełnie nowy poziom” – powiedział Paul Willems, dyrektor ds. zarządzania produktem i rozwoju w Roland DG EMEA.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.