Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Wielkoformatowe plotery atramentowe UV

Wielkoformatowe plotery atramentowe UV

Roland DGXPRESS - model UG-642

Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i ploterów drukująco-tnących, wprowadza na rynek nową, wysokiej jakości markę DGXPRESS. Jako pierwsze w tej serii dostępne są dwa plotery UV – modele UG-642 i UG-641. Jak zapowiada koncern, urządzenia te łączą najwyższą wydajność z przystępną ceną.

Seria UG obejmuje dwa wielkoformatowe plotery atramentowe wykorzystujące atrament UV, który zyskuje na popularności w branży szyldów i grafiki oraz druku cyfrowego. Ploter UG-642 jest przeznaczony dla klientów, którzy muszą szybko produkować duże produkty, zaś model UG-641 dla tych, którzy chcą rozszerzyć zakres swojej działalności lub dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tym sektorze druku.

Jak podkreśla producent, obydwa urządzenia oferują bardzo dobre możliwości dosuszania atramentu oraz automatyczną funkcję drukowania i cięcia, a także obsługę szerokiej gamy nośników do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Opcjonalny atrament bezbarwny i biały umożliwia wykonywanie specjalnych nadruków z wyjątkowymi efektami 3D i realistycznymi teksturami, dzięki czemu seria UG stanowi potężne narzędzie do tworzenia prototypów i grafiki o wysokiej wartości dodanej.

Seria UG zawiera również profesjonalne oprogramowanie RIP VersaWorks 6 i jest kompatybilna z Roland DG Connect – usługą opartą na chmurze, która umożliwia bardziej aktywne wsparcie w przypadku błędów, a jednocześnie oferuje szybką wizualizację pracy plotera i różnych funkcji.

„Od czasu, gdy w 1997 r. rozpoczęliśmy sprzedaż wielkoformatowych ploterów atramentowych, jesteśmy liderem rynku szyldów i grafiki, i jesteśmy znani z wysokiej jakości druku i niezawodności, a także ze wsparcia, jakie zapewniamy naszym sprzedawcom i klientom. W krajach o silnym wzroście gospodarczym rośnie zapotrzebowanie na grafikę, a także na wysoką produktywność i dobre wyniki kosztowe. Co więcej, wielu klientów dopiero wchodzi do tej branży. W odpowiedzi na opinie klientów z tych krajów i regionów stworzyliśmy DGXPRESS jako markę adresowaną do ograniczonego obszaru, która koncentruje się na wysokiej wydajności, łatwości montażu i cenie przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jakości druku i niezawodności. Nazwa DGXPRESS uwypukla nasze pragnienie inspirowania większej liczby klientów na całym świecie, oferując najwyższą wartość w dziedzinie naszych ploterów atramentowych, najwyższą moc ekspresji (EXPRESSION), wraz z wysoką wydajnością produkcyjną (EXPRESS). Będziemy nadal rozbudowywać naszą ofertę produktów i rozwijać markę, aby oferować nawet więcej, niż oczekują klienci” – powiedział Kevin Shigenoya, wiceprezes DP Business Division.

  • Obecnie 1 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 1/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.