Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Trzy nowe modele Eizo FlexScan

Trzy nowe modele Eizo FlexScan

W ofercie Eizo pojawiły się trzy nowe monitory biurowe: 21,3-calowy model FlexScan S2133 oraz dwa 19-calowe monitory FlexScan S1923 i FlexScan S1903. Wszystkie modele mają podświetlenie LED i szereg energooszczędnych funkcji, które sprawiają, że nadają się doskonale do małych i dużych biur, w których wykorzystywane są nadal monitory o tradycyjnych proporcjach ekranu.

Model FlexScan S2133 zalecany jest również dla stanowisk menadżerskich i ciągłej kontroli procesów z instalacjami wielomonitorowymi oraz do zastosowań w projektowaniu CAD.
Wszystkie trzy monitory są podświetlane diodami LED, co gwarantuje niski pobór mocy – na poziomie 16 W podczas pracy oraz zaledwie 0,5 W w trybie uśpienia. Są również przyjazne dla wzroku. Czujnik sprawdzający poziom otaczającego oświetlenia Auto EcoView oraz tryb pracy monitora „Paper” obniżają odpowiednio poziom jasności monitora i temperaturę kolorów, w celu redukcji emisji światła niebieskiego, które może powodować zmęczenie wzroku.
Nowe modele mają również kilka innych trybów wyświetlania, takich jak „sRGB” czy „Custom” (w tym przypadku ustawienia definiowane są przez użytkownika). Użytkownik może przełączać się między poszczególnymi trybami, korzystając z menu OSD. Możliwa jest również automatyczna zmiana trybu wyświetlania przy wykorzystaniu dostępnej w zestawie aplikacji ScreenManager Pro for LCD (kompatybilnej z systemami operacyjnymi Windows 8, 7 oraz Vista). Po przypisaniu danego trybu do określonego programu, po otwarciu aplikacji monitor samodzielnie przełączy się w poprawny tryb.
Trzy nowości spełniają najbardziej restrykcyjne międzynarodowe normy w zakresie poboru energii, ergonomii i ekologii, takie jak EPEAT Gold, Energy Star 6. 0 oraz TCO Certified Displays 6.0. Każdy z monitorów objęty jest pełną 5-letnią gwarancją, co o dwa lata przewyższa ofertę konkurencji i redukuje koszty utrzymania. W Polsce dodatkowo dystrybutor, firma Alstor, świadczy usługi w trybie door-to-door.
Nowe modele pojawią się w sprzedaży w Polsce we wrześniu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.