Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Taśma dwustronna w nowej odsłonie

Taśma dwustronna w nowej odsłonie

Producent rozwiązań samoprzylepnych, firma tesa, zaprezentował nową generację jednego ze swoich znanych produktów – dwustronnej taśmy 4965 Original. Unowocześnioną wersję produktu– 4965 Original Next Gen – wyróżnia wdrożenie zmian na etapie jej produkcji, które skutkują zmniejszeniem emisji dwutlenku węgla o 40%, co potwierdzają badania zgodne z normą ISO 14067. Taśma jest wytwarzana z surowców zrównoważonych biomasą i zachowuje wszystkie właściwości pierwotnej wersji.

Efekt redukcji emisji CO2 osiągnięto poprzez wdrożenie podejścia opartego na bilansie biomasy i zastosowaniu nowej generacji materiału nośnika PET, pochodzącego w 90% z recyklingu pokonsumenckiego. Co najważniejsze, nie wpływa to w żaden sposób na właściwości, ani wydajność nowej taśmy. Taśma tesa 4965 Original Next Gen zachowuje zgodność z oryginalną specyfikacją techniczną jej pierwotnej, obecnej na rynku już od 40 lat, wersji – zarówno pod względem przyczepności, jak również wytrzymałości na rozciąganie. Obie taśmy równie dobrze sprawdzają się w statycznych testach na ścianie w temperaturze pokojowej oraz mają taką samą wartość procentową wydłużenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.