Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Stabilny druk DTF

Stabilny druk DTF

Firma API.PL poinformowała o poszerzeniu portfolio i dostępności wszystkich produktów z systemu firmy Kodak Kodakolor (FTF) Print System do druku transferów DTF. Zawiera on kompletne rozwiązania materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych w druku DTF – wysokiej jakości tusze do DTF, dedykowaną folię do DTF oraz klej proszkowy.

Firma Kodak od blisko 30 lat produkuje materiały eksploatacyjne w systemie termicznego druku piezoelektrycznego i ciągłego druku inkjet. Wiedza, doświadczenie i współpraca z tysiącami klientów na całym świecie pozwoliły marce stworzyć nowe, kompletne rozwiązanie w technologii DTF. Dzięki zastosowaniu produktów jednego producenta otrzymujemy bardzo wysoką jakość i stabilność druku.

System Kodakolor zawiera kompletne rozwiązania materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych w druku DTF – wysokiej jakości tusze do DTF, dedykowaną folię do DTF oraz klej proszkowy.

Stabilne atramenty do DTF Kodakolor marki Kodak to wysokiej jakości tusze stworzone specjalnie dla technologii DTF. Doskonale sprawdzają się w druku na urządzeniach przemysłowych, jak i drukarkach biurkowych. Są kompatybilne z głowicami Epson, co pozwala na wszechstronne zastosowanie atramentu.

Zalety druku z tuszami DTF z systemu Kodakolor (FTF) Print System:

- długa żywotność i niezawodność drukarki, dzięki atramentom o doskonałej konsystencji i wyjątkowej łagodności dla głowic,

- ułatwia utrzymanie urządzenia w ciągłej gotowości do druku – tusz nie zatyka układów drukujących drukarki

- po wygrzaniu tusz DTF marki Kodak zapewnia elastyczny i trwały nadruk na materiale (tkaninie lub dzianinie) – odporny na zniszczenia oraz długotrwałe użytkowanie, co ma szczególne znaczenie w przypadku produktów, które są narażone na intensywną eksploatację.

Dedykowana folia do druku transferów DTF Kodakolor marki Kodak jest doskonałym nośnikiem do produkcji transferów. Powłoka folii została opracowana tak, aby jak najlepiej pracować z atramentami Kodak DTF. Produkt może być stosowany również we współpracy z innymi tuszami dostępnymi na rynku.
Klej proszkowy marki Kodak do druku DTF Kodakolor marki Kodak jest doskonałym uzupełnieniem kompletnego zestawu do druku DTF. Zapewnia trwałość oraz elastyczność transferu DTF na produkcie końcowym.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.