Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Sprawne narzędzie do automatyzacji workflow

Sprawne narzędzie do automatyzacji workflow

Print Software – firma specjalizującą się we wdrażaniu systemów informatycznych dla poligrafii – ogłosiła partnerstwo ze szwedzką firmą Laidback Solutions AB w zakresie dystrybucji systemu Corbit. Zawarcie umowy zapewnia potencjalnym klientom Print Software możliwość samodzielnego budowania własnych zautomatyzowanych przepływów prac, które zapewniają znaczne oszczędności i redukcję liczby reklamacji.

Na koncie Print Software jest wiele udanych wdrożeń systemu ERP/MIS w zakładach poligraficznych o różnych profilach; firma wdraża także systemy inspekcji plików, druku i Braille’a oraz wspomaga działy konstrukcyjne i graficzne. Oferuje także dostarczanie nowoczesnych rozwiązań web2print i tworzenie na zamówienie automatycznych przepływów prac zawierających automatyczną korektę plików PDF i zarządzanie kolorem.

Laidback Solutions od początku swojej działalności koncentruje się na rozwoju oprogramowania dla przemysłu wydawniczego. Pierwszym systemem typu workflow był system Filetrain z którego korzystały także polskie zakłady poligraficzne, w tym największa drukarnia polska internetowa Chroma. Obecnie Laidback wprowadził na rynek nowy system Corbit Workflow, będący następcą Filetraine’a, który wzbogacił go o możliwość wizualnego budowania przepływów prac. Nowe podejście zastosowane w Corbit przyspiesza tworzenie przepływów, ale także zdecydowanie ułatwia ich późniejszą modyfikację i rozwój.

Corbit to narzędzie do automatyzacji dowolnego typu workflow. Co istotne – użytkownik oprogramowania nie musi być programistą. Jak podkreśla dostawca, otwiera ono nowe możliwości i zaoszczędzi mnóstwo czasu poprzez eliminację pracy ręcznej. Może być skonfigurowany tak, aby obsłużyć ogromną liczbę zadań i może być wykorzystany w każdej branży.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisanej umowy. Firma Laidback zapewnia nam szkolenia i ciągłe wsparcie, zaś my będziemy dostarczać zautomatyzowane systemy polskim zakładom poligraficznym. Widzimy ogromne zainteresowanie tym zagadnieniem. Nie ukrywam, że umowę zawarliśmy, gdyż wkrótce rozpoczynamy nasz pierwszy projekt w jednej z polskich drukarń. Automatyzacja procesów to wyzwanie, któremu sprostamy mając takie narzędzie jak Corbit” – powiedział Bogusław Lichoński, prezes zarządu Print Software.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.