Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Soldruk inwestuje w hybrydowy ploter drukujący

Soldruk inwestuje w hybrydowy ploter drukujący

Od lewej: Wojciech Górski i Adrian Fischer (obaj Polkos) oraz Jarosław Sierociński (Soldruk)

Lubelska firma SolDruk, działająca w branży reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, w ostatnim czasie zakupiła najnowsze urządzenie drukujące z oferty Xenons – hybrydowy model UV X2000. Jego wdrożeniem zajęła się firma Polkos, która wcześniej dostarczyła do zakładu prowadzonego przez Jarosława Sierocińskiego dwie maszyny marki Roland – LEC2-640 UV oraz solwentowy model RF-640.

SolDruk oferuje zarówno sam wydruk materiałów reklamowych i dekoracyjnych, jak również kompleksową obsługę reklamową – od wykonania pomiaru i projektu, przez wykonanie, po montaż. Wśród wykonywanych usług są m.in.: druk na różnego typu materiałach (folii samoprzylepnej, folii „one way vision”, canvas, papierze plakatowym, siatce mesh, fototapecie, banerach itd.), wycinanie i grawerowanie (sklejka, plexi, laminaty), druk wszelkiego rodzaju naklejek i wycinanie w dowolnym kształcie po obrysie; wykonywanie pieczątek, liter przestrzennych, neonów, podświetlanych kasetonów, tablic i szyldów; oklejanie witryn i samochodów.

Jak podkreśla Jarosław Sierociński, tak szeroka oferta wymaga odpowiednio wyposażonego parku maszynowego. „Nasi klienci wymagają wysokiej jakości realizacji i dotrzymywania umówionych terminów. Ponadto mamy wiele pomysłów na poszerzenie oferty, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup nowej maszyny, która – jak okazało się po spotkaniu z naszym sprawdzonym dostawcą, firmą PolKos, oferuje wiele możliwości” – mówi właściciel firmy z Lublina.

Hybrydowa maszyna Xenons X2000 o szerokości druku 2 m to wszechstronne urządzenie, które pozwala na zadruk materiałach w roli – dzięki zastosowaniu szerokiego pasa transmisyjnego ze strefami podsypu, a także na materiałach płaskich (jak dibond, drewno czy PCV) – dzięki stołom rolowym mocowanym z przodu oraz z tyłu. Urządzenie jest wyposażone w siedem głowic Epson T3200, co pozwala na wysokojakościowy druk z prędkością do 100 m2/h; dodatkowo ich rozmieszczenie (z kolorem białym pośrodku) umożliwia drukowanie tzw. „kanapki" w jednym przejściu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.