Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Słoweńcy kupili 200. maszynę HP Indigo 20000

Słoweńcy kupili 200. maszynę HP Indigo 20000

Słoweńska firma LabelProfi, specjalizująca się w produkcji etykiet i opakowań, podpisała umowę na zakup maszyny cyfrowej HP Indigo 20000. Tym samym producent odnotował sprzedaż 200. Egzemplarza tego modelu na świecie. Umowa została podpisana podczas pierwszego dnia targów Labelexpo Europe 2019.

Maszyna zostanie zainstalowana w Slovenj Gradec w Słowenii w październiku br. Park maszynowy firmy zawiera już dwie wąskowstęgowe drukarki cyfrowe HP Indigo WS6800 i urządzenia do przetwarzania etykiet, m.in. rozwiązanie do laminowania Ready Karlville Pack. Inwestycja w HP Indigo 20000 umożliwi drukarni poszerzenie portfolio o torebki, saszetki, etykiety i opakowania spersonalizowane, także realizowane w małych nakładach.

LabelProfi powstało w 1994 r. jako małe studio graficzne i przygotowujące do druku. W ciągu 25 lat przekształciło się w pełnowymiarowego dostawcę etykiet i opakowań elastycznych. „Naszym celem biznesowym jest przekształcenie działalności w zakresie etykietowania poprzez oferowanie elastycznych opakowań na żądanie z krótkim czasem wprowadzenia na rynek. Dzięki tej inwestycji możemy rozszerzyć naszą dobrze znaną usługę w branży etykiet na elastyczne opakowania i nadal dostarczać to, czego oczekują nasi klienci. Z radością rozpoczynamy nowy rozdział naszej historii dzięki nowej możliwości biznesowej, jaką widzimy w elastycznych opakowaniach drukowanych cyfrowo” – powiedział Uroš Slemenik, założyciel i dyrektor generalny LabelProfi.

Alon Bar-Shany, dyrektor generalny HP Indigo, dodał: „Gratulujemy LabelProfi kolejnego kroku w zapewnianiu wysokiej jakości, szybkiej realizacji i zadowolenia klientów dzięki drukarce cyfrowej HP Indigo 20000. Sprzedaż 200. jednostki to kamień milowy dla naszej firmy. Rozwiązanie to zostało opracowane z myślą o klientach, którzy chcą przekształcić swój biznes w kompletną cyfrową fabrykę torebek, i którzy chcą rozszerzać swoją ofertę o nowe aplikacje i dostawy na żądanie”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.