Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Profesjonalne urządzenia laserowe do druku w kolorze

Profesjonalne urządzenia laserowe do druku w kolorze

Brother MFC-L9670CDN

Oferta firmy Brother została uzupełniona o cztery kolorowe urządzenia laserowe A4. Jak podaje producent, modele HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, MFC-L9630CDN oraz MFC-L9670CDN to profesjonalne, wydajne kolorowe rozwiązania laserowe, które zapewnią pracownikom biurowym wysoką jakość wydruków w kolorze przy niskich kosztach.

Nowa seria urządzeń została wyposażona w zaawansowane funkcje, w tym w pełni konfigurowalne podajniki, spersonalizowane wyświetlacze, możliwość szybkiego drukowania i skanowania oraz najnowsze zabezpieczenia. Wszystkie rozwiązania laserowe, które zostały wprowadzone do portfolio Brother, posiadają funkcję NFC (komunikacja zbliżeniowa) do bezpiecznego uwierzytelniania i drukowania z urządzeń mobilnych oraz Cloud Secure Print, która umożliwia łatwe wysyłanie dokumentów do drukowania, gdy użytkownik znajduje się poza domem lub biurem. Dodatkowo modele HL-L9470CDN i MFC-L9670CDN mają funkcję Secure Print Plus i Barcode Print Plus, dzięki czemu możliwy jest bezpieczny druk i automatyzacja przepływu pracy.

Model HL-L9430CDN oferuje drukowanie 1-stronne z prędkością do 40 str./min oraz 2-stronne z prędkością do 28 str./min. Zawiera kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 8,76 cm i podajnik papieru na 520 arkuszy z możliwością rozbudowy kaset do 2,6 tys. arkuszy, a także kasety z tonerem BK o wydajności do 9 tys. stron oraz CMY o wydajności do 6,5 tys. stron.

Model HL-L9470CDN oferuje drukowanie 1- i 2-stronne z prędkością do 40 str./min. Zawiera taki sam kolorowy ekran dotykowy LCD i podajnik papieru jak model opisany wyżej, zaś kasety z tonerem BK oferują wydajność do 12 tys. stron (CMY do 9 tys. stron).

Model MFC-L9630CDN pozwala na druk 1-stronny z prędkością do 40 str./min oraz 2-stronny z prędkością do 28 str./min. Oferuje też skanowanie 2-stronne z prędkością do 100 ipm (obr./min) w trybie mono i w kolorze. Zawiera pamięć wewnętrzną 2 GB, automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 100 arkuszy, podajnik papieru na 520 arkuszy z możliwością rozbudowy kaset do 2600 arkuszy oraz kasety z tonerem BK o wydajności do 9 tys. stron oraz CMY o wydajności do 6,5 tys. stron

Model MFC-L9670CDN oferuje drukowanie 1- i 2-stronne z prędkością do 40 str./min oraz skanowanie 2-stronne z prędkością do 100 ipm (obr./min). Zawiera pamięć wewnętrzną 2 GB i zewnętrzne urządzenie pamięci masowej 8 GB, automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 100 arkuszy, podajnik papieru na 520 arkuszy z możliwością rozbudowy kaset do 2600 arkuszy oraz kasety z tonerem BK o wydajności do 12 tys. stron oraz CMY o wydajności do 9 tys. stron. Obydwa urządzenia mają kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 17,6 cm.

Urządzenia dostępne są również w ramach Usługi Zarządzania Drukiem (MPS), która obejmuje zautomatyzowaną dostawę materiałów eksploatacyjnych i usuwanie awarii.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.