Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Pierwszy użytkownik Acuity Prime L z płaskim stołem

Pierwszy użytkownik Acuity Prime L z płaskim stołem

Jan Carel Schepenaar przy nowej maszynie

Zajmująca się drukiem wielkoformatowym rodzinna firma A1 Signs z Apeldoorn w Niderlandach jako pierwsza na świecie zainstalowała ploter drukujący Acuity Prime L z płaskim stołem. To nowe urządzenie z portfolio Fujifilm, które stanowi większą wersję modeli Acuity Prime 20 i 30, pomoże firmie maksymalnie zwiększyć wydajność i sprostać wymaganiom klientów.

Założona w 2012 r. firma A1 Signs wytwarza i instaluje kreatywne oznakowania oraz ekspozytory reklamowe i sklepowe. Jan Carel Schepenaar, założyciel i właściciel A1 Signs, podkreśla, że wybrał model Acuity Prime L ze względu na dużą szybkość drukowania, niezawodność i wysoką jakość wydruków. Istotne znaczenie miała także intuicyjna konstrukcja urządzenia, krótki czas uruchamiania i funkcja automatycznego czyszczenia głowic drukujących.

„Dzięki temu, że model ten oferuje płaski stół o wymiarach aż 3200 × 2000 mm, nie musimy borykać się z ograniczeniami. Ważna jest dla nas także ekologia – system utrwalania LED w maszynie Acuity Prime L jest energooszczędny, co pomaga nam minimalizować ślad węglowy” – wyjaśnia Schepenaar.

Acuity Prime L to większa wersja drukarek Acuity Prime 20 i 30. Oferuje prędkość drukowania rzędu 202 m2/godz., jest łatwa w obsłudze i zapewnia wysokiej jakości wyniki przy dużej prędkości. Posiada sześć stref podsysu, 16 pinów pozycjonujących nośnik i potrafi jednocześnie drukować zadania dzięki funkcji podwójnej strefy, zapewniając maksymalną elastyczność.

Współpraca A1 Signs z Fujifilm sięga 2014 r., kiedy firma zainwestowała w drukarkę Acuity Select X2. Był to początek długiej i udanej współpracy, a kiedy nadszedł czas na wymianę pierwszej maszyny, decyzja o ponownym zwróceniu się do Fujifilm i wyborze Acuity Prime L nie była trudna.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.