Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Pierwsza w Niderlandach instalacja plotera XPJ 1462UF

Pierwsza w Niderlandach instalacja plotera XPJ 1462UF

Stravers Promotions z Niderlandów to specjalistyczna wytwórnia gadżetów biznesowych, która działa w branży już od 40 lat. Firma, mająca własny dział druku dla niestandardowych upominków promocyjnych, zainstalowała pierwszą w kraju stołową drukarkę Mutoh XpertJet 1462UF o powierzchni druku A1+ (1420 × 700 mm).

Jak opisują właściciele firmy, dzięki nowej maszynie Mutoh Stravers Promotions – i jej spółka zależna Bedruk.nl – zwiększą swoje możliwości produkcyjne w zakresie druku cyfrowego w celu personalizacji i bezpośredniego drukowania szerokiej gamy gadżetów i upominków biznesowych o grubości do 15 cm, w tym produkty, w których grawerowanie/cięcie laserowe jest połączone z drukiem bezpośrednim.

Inwestycję w ploter UV do gadżetów poczyniono w obliczu rosnącego zapotrzebowania na spersonalizowane prezenty o wartości dodanej i konieczności zapewnienia szybkich warunków dostawy.

Czynnikami decydującymi o wyborze plotera Mutoh XpertJet 1462UF były:

 • szybki druk 2-warstwowy na stole o wymiarach 1420 mm × 700 mm,
 • połączenie dużej szybkości i wysokiej jakości druku,
 • wszechstronność umożliwiająca druk na różnorodnych przedmiotach o wysokości do 15 cm,
 • oprogramowanie Mutoh VerteLith oferujące prostotę i łatwość obsługi, dzięki czemu proces produkcyjny jest sprawny i bardziej wydajny,
 • kompaktowy rozmiar drukarki.

Wspomniany ploter można zobaczyć w akcji podczas trwających obecnie targów RemaDays, na stoisku firmy Atrium (nr F3.39) w Nadarzynie pod Warszawą, gdzie wspomniany ploter Mutoh XpertJet 1462UF ma swoją premierę w Polsce.

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.