Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowy ploter stołowy LED UV marki Artemis

Nowy ploter stołowy LED UV marki Artemis

Artemis to sprawdzony dostawca drukarek wielkoformatowych w Polsce. W ponad 300 instalacjach ploterów tej marki żadna nie skończyła się awarią. Niedawno producent dołączył do swojego portfolio nowy ploter – Flatbed LED UV 2513/3225. Urządzenie to jest dostępne w dwóch wariantach: model 2513 o polu roboczym 2,5 × 1,3 m oraz model 3225 o polu roboczym 3,2 × 2,5 m. Dzięki nowej stabilnej konstrukcji ploter zapewnia jeszcze większą wydajność i dokładność druku; maksymalna prędkość urządzenia wynosi aż 1050 m2/h (UV 3225).

Jak podaje polski dystrybutor urządzeń marki Artemis – Atrium Centrum Ploterowe – plotery te są wyposażone w zaawansowane i wysokowydajne głowice Konica Minolta 1024i Atom, dzięki czemu stanowią rozwiązanie ekonomiczne i wszechstronne, a jednocześnie konkurencyjne cenowo.

Artemis Flatbed LED UV skierowany jest do drukarni przemysłowych, producentów oznakowań, zakładów szklarskich, producentów mebli, stoisk targowych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wysokojakościowy i szybki druk na różnych materiałach.

Zalety plotera Artemis Flatbed LED-UV 2513/3225:

 • podsys o mocy 1500W,
 • możliwość zadruku mediów o grubości do 10 cm,
 • wysoka rozdzielczość do 1440 dpi,
 • precyzyjny mechanizm ładowania mediów,
 • funkcja zapobiegająca zderzeniom karetki głowicy drukującej,
 • lampa UV o mocy 750 W,
 • automatyczny system czyszczenia,
 • automatyczna regulacja wysokości głowicy.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.