Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowy laser CO2 do cięcia tekstyliów

Nowy laser CO2 do cięcia tekstyliów

Artemis – dostawca drukarek wielkoformatowych, który w Polsce zrealizował już ponad 300 instalacji, poszerzył portfolio o kolejne rozwiązanie, tym razem służące do laserowego cięcia wielu rodzajów zadrukowanych tekstyliów (tkanin i dzianin). Maszyna Artemis 1630 o polu roboczym 1600 × 3000 mm znajduje zastosowanie w produkcji np. odzieży sportowej, rowerowej, strojów wyścigowych, kostiumów kąpielowych, drukowanych zabawek, dywanów, dekoracyjnych elementów wyposażenia domu, banerów, flag, itd.

Jak podaje polski dystrybutor urządzeń marki Artemis – Atrium Centrum Ploterowe – ploter laserowy Artemis 1630 może ciąć takie materiały jak: włóknina, skóra, bawełna, filc, jedwab, koronka, poliester, polar, softshell, dżins, alcantara, neopren, tektura falista, karton, biała tablica, tektura, naklejki, folia PCV, płyta piankowa, gąbka, akryl, płyta o strukturze plastra miodu, płyta pilśniowa, płyta z żywicy epoksydowej, szkło organiczne, materiały kompozytowe i inne miękkie materiały.

Komunikacja z ploterem może być realizowana za pomocą połączenia przewodowego USB-COM, ale także połączenia bezprzewodowego WI FI. Łączność bezprzewodowa pozwala sterować wieloma maszynami za pomocą jednego komputera lub laptopa, co znacznie usprawnia produkcję.

Zalety lasera Artemis 1630:

 • moc tuby 150W,
 • wysoka prędkość cięcia 500 mm/s,
 • wysoka prędkość grawerowania 900 mm/s,
 • kompresor powietrza służący do ochrony soczewki oraz chłodzenia obrabianego materiału,
 • profesjonalna chłodnica wodny służąca do utrzymywania bezpiecznej temperatury cieczy chłodzącej tubę lasera, zapewniająca jej największą żywotność,
 • łatwe w obsłudze oprogramowanie.

Laser idealny dla początkujących, jak i doświadczonych operatorów – sprawdzi się w każdych warunkach zarówno przy małych nakładach jak i produkcji masowej.

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.